Wpis z mikrobloga

@CytrynowySorbet Widzę, że się jakoś mocno uaktywnił. Jak dla mnie taki krzyk: nie bo nie i #!$%@?, jest równie szurski. Skoro nie ma żadnej informacji, a oficjele z USA mówią, że nic nie wykluczają, to wstrzymałbym się z jednoznaczną oceną. USA to nie Rosja czy Chiny, że rzucają słowa na wiatr i jak mówią, że każdy scenariusz jest możliwy, to tak rzeczywiście musi być.
GrammarNazi - @CytrynowySorbet  Widzę, że się jakoś mocno uaktywnił. Jak dla mnie tak...
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: mówią, że każdy scenariusz jest możliwy, bo po co ludzie mają się mieszać w sprawy miliarne? Nakręcanie historii o tym tylko by przeszkadzało służbom w działaniu, a tak to powiedzą, że nie wiedzą co to, chwile się ufofile pocieszą, że znowu kosmici przylecieli, a za jakiś czas, jak zbadają sprawę na spokojnie, to powiedzą znowu: "sorry, to dron/balon/samolot szpiegowski. Kosmici następnym razem". Poza tym kanadyjski generał już powiedział, że ten
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet Co innego jak szury krzyczą o tym, że szczepionki na covid powodują raka i ciąże pozamaciczną i powołują się na jednego "specjalistę" podczas gdy cały naukowy swiat mówi inaczej a ci mimo wszystko trwają przy swoim, a co innego jak nie wiadomo nic. W tym momencie to Ty sam snujesz domysły. Nie masz żadnych informacji. Sprawa jest tajemnicza i przez to wzbudza zainteresowanie. Nie sądzisz, że w momencie kiedy sam rzucasz
  • Odpowiedz
Nie masz żadnych informacji


@GrammarNazi: oczywiście, że mam. Słowa generała armii kanadyjskiej, mówiące o zestrzeleniu balona. I opisy (które szury już sobie ładnie podkolorowały), mówiące, że to wygląda jak balon zestrzelony te 1.5 tygodnia temu nad Karoliną Północną, tylko tym razem mniejszych rozmiarów.
  • Odpowiedz
No nie, generał USA powiedział wprost coś innego, nie dalej niż wczoraj:

"I'm not going to categorise them as balloons. We're calling them objects for a reason," he said.

"What we are seeing is very, very small objects that produce a very, very low radar cross-section," he added.

Speculation as to what the objects may be has intensified in recent days.

"I will let the intel community and the counterintelligence community figure
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: kanadyjska minister nie nazwała tego bezpośrednio balonem, ale stwierdziła, że wygląda podobnie, do tego zestrzelonego nad Karoliną. Przemawiający po niej generał nazwał to otwarcie balonem. (https://www.youtube.com/live/4EOO3bsYXW8 od 22:45)

Tym razem działali od razu, a nie jak poprzednio czekali, bo leciało to na wysokości przelotowej samolotów. Tylko tyle i aż tyle.

EOT z mojej strony. Wierz sobie, że to statek kosmitów, a może i nawet nalot motomyszy z Marsa, mało
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet A w którym ja miejscu napisałem, ze ja wierzę, ze to statek kosmitów? Ja cały czas mówię o tym, że ty mówisz "nie bo nie i #!$%@?" i zachowujesz sie sam jak szur. Bo nie wiesz nic, wybierasz sobie tylko takie informacje, które Ci pasują i jesteś pewien, że Twoja teza jest jedyna słuszna, mimo, że nie masz na nią żadnych dowodów.
A na koniec kończysz dyskusje już całkiem jak typowy
  • Odpowiedz
mimo, że nie masz na nią żadnych dowodów.


@GrammarNazi: mam, słowa generała armii kanadyjskiej, senatorów amerykańskich, a nawet wysokich rangą urzędników, twierdzących, że tym razem to zwykłe balony meteorologiczne, a nie szpiegowskie.

A na koniec kończysz dyskusje już całkiem jak typowy szur w stylu "ja swoje wiem".


@GrammarNazi: nie matole, kończę, bo drugi raz napisałem ci to samo i na czym się konkretnie opierałem, a ty się do mnie przysrałeś
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet Cały czas piszesz o słowach generała z Kanady, które padły wcześniej. Drugi generał z USA powiedział później, że nazywa te obiekty "obiektami" a nie balonami nie bez powodu, ponieważ to najlepsze określenie jakie mają.

Teraz się ciskasz i rzucasz epitetami i urywasz dyskusje, bo wyraźnie kończą Ci się argumenty.

A czemu się "przysrałem"? Bo obserwuję Cie na wykopie i miałem do tej pory za rozgarniętego Mirka. No ale dyskusja z Tobą
  • Odpowiedz