Wpis z mikrobloga

Musimy przestać skupiać się jako cywilizacja na pierdołach typu krzywizna banana a szybko coś wymyślić plan. Zauważmy klika faktów:
1. To nie my przylecieliśmy do nich ich szpiegować tylko oni do nas. Wykryli nas i są wyzej od nas zaawansowani skoro nawet USA ledwo daje im rade i nie jest wstanie ich okiełznać tylko musi zestrzeliwać i badać potem szczątki
2. Nie mają wcale pokojwych zamiarów- szpiegują nas zamiast wysłać przywitanie
3. Kolejne ich kroki mogą być takie ze tu przylecą w większej ilości, różnymi statkami bardziej zaawansowanymi i zaczną nas tu wybijać i robić piekło na ziemi, przeprowadzać na nas eksperymenty i ukradną nam planetę
4. Musimy jak najszybciej zintensyfikować wysiłki ku temu abyśmy wygrali z nimi. Na razie jest 4:0 ale USA strzela raptem do ich satelitów czy czegoś w tym rodzaju dronow swoją jedna z najnowocześniejszych maszyn F22. Co by nir mówić jesteśmy niżej.
5. Musimy wymyślić nowe rodzaje broni i dokonać postępu w naukach technicznych
6. Musimy przestać skupiać się na pierdołach i tłuc między sobą w jakiś idiotgcznhch wojnach. To w obliczu końca naszej planety jaką znamy nie ma żadnego sensu. Trzeba się zsolidaryzowac i oczywiście wszystkie narody i my wzyaxy będziemy musieli stanąć po jednej stronie: Rosja, Chiny, USA, nawet Korea Północna i Południowa. Wszyscy będziemy musieli jakoś cwanie ich ograć. Najlepiej podstępem
#ufo
  • 10
1. To nie my przylecieliśmy do nich ich szpiegować tylko oni do nas. Wykryli nas i są wyzej od nas zaawansowani skoro nawet USA ledwo daje im rade i nie jest wstanie ich okiełznać tylko musi zestrzeliwać i badać potem szczątki


@rtp_diov: Nie czytam dalej ale to mnie rozśmieszyło, skoro jakaś cywilizacja jest wstanie odbywać podróże międzygwiezdne to raczej wiadomo że wielkie U ES EJ jest bez szans.
Musimy przestać skupiać się jako cywilizacja na pierdołach typu krzywizna banana a szybko coś wymyślić plan. Zauważmy klika faktów:

1. To nie my przylecieliśmy do nich ich szpiegować tylko oni do nas. Wykryli nas i są wyzej od nas zaawansowani skoro nawet USA ledwo daje im rade i nie jest wstanie ich okiełznać tylko musi zestrzeliwać i badać potem szczątki

2. Nie mają wcale pokojwych zamiarów- szpiegują nas zamiast wysłać przywitanie

3.
Ja rozumiem że się boicie tego co napisałem - ja tez się boję, niestety no taka jest gorzka prawda to o czym napisalem. Nie możemy się w takich momentach kłócić, obrażać ani też poddać na wstępie i być bez żadnego planu. Pora się wziąć do roboty naprawdę ostatni gwizdek. Do zobsczdnia na kosmicznym froncie