Wpis z mikrobloga

Dobra bo to nie ma sensu.

Po 4 latach w sejmie;
-Jak ktoś się czepnie to trolle płaczą że z 11 posłami nic nie mogą
-Korwin który był podstawą tej partii odszedł i już na całego jest ruskim botem
-nie mieli ANI JEDNEJ dobrej ustawy
-Nowym szefem jest typ który jest katooszołomem a o ekonomii wie tyle co nic, tylko cytuje prawo podatkowe z zagranicy i wszyscy mu klaszczą jaki jest mądry
-Dziambor wyrzucony
-Bosak i Katooszołom są tam najbardziej popularni

nie no
LOL LMAO

Każdy kto na nich zagłosuje jest po prostu frajerem i jest to zwyczajnie fakt

#konfederacja #bekazlewactwa #mentzen #lewackalogika #wybory #neuropa #antykapitalizm #polityka
  • 11
@tigerus78: Zgadzam się że każdy kto na nich zagłosuje to jest frajer (chyba że jest przedsiębiorcą, wtedy nie).
Fakt też że Konfa idzie raczej w heppeningi oraz propagandę w necie którą mają mocno opanowaną, natomiast realnej inicjatywy ustawodawczej to nic a nic. Mistrzowie w nawijaniu makarony na uszy kucom i nic nie robieniu realnie.
Zgoda też że Menzten nie popisuje się swoją wiedzą, wręcz przeciwnie, wbrew oczekiwaniom i jak na tytuł
Dla innych ludzi to tylko jest kwestia poznania Janusza bliżej - czyli przekonania się jak nieprawdopodobnym idiotą on jest i w jakiej idiotokracji żyjemy że ten kretyn jest w sejmie posłem.
Nawet te katooszołomy przy nim są rozsądne.

Co do Mentzena, jest on zwykłą polityczną #!$%@?ą która będzie chętna obciągać staremu dziadowi jeśli wie że ten wkrótce odejdzie i przepisze na niego majątek (czyli partię).
Populizm i "faulowanie" dla tego degenerata są
@M_xxx: No właśnie, a konfa przynajmniej głosowała przeciw. Bo co może innego opozycja. Pomijam, że te w.w partie to mają bul dupy nie o to co pis robi, tylko o to, że to nie oni robią to samo.

Oczywiście zaraz ktoś wyskoczy "aboaborcja". Ale przecież oni zawsze mieli takie poglądy, to jak mieli zagłosować? Odwrotnie, bo lewaki tak chciały? No i to tylko jedna ustawa. W każdym razie, nikt nie jest
@tigerus78: leoiej głosować na bandę psycholi co codziennie wymyślają jak utrudnić i opodatkować Ci życie.
Brawo.
Pomimo, że dopuszczałbym aborcję pod warunkiem, że ojca głos będzie miał taką samą wagę jak matki.
To jestem sobie w stanie wyobrazić taki system wartości gdzie aborcja będzie absolutnie z nim sprzeczna i oni się tego trzymają i nie było to żadne zaskoczenie. Nagle wszyscy się zdziwili, że Korwin czy Sosnierz albo śmieszny Dziambor są
@Wizun nom, dosłownie wystarczy przenieść opodatkowanie z minimalnej na średnią krajową i podbić w górę, ludzie nie mają pieniędzy by je wydawać, to nie podatki są problemem tego kraju

poza tym proponuję ci nie ruchać, bo każda rozsądna kobieta powie tobie soczyste spier
@tigerus78: widzisz nie oceniaj mnie swoją miarą
Dla Ciebie kobiety mają zasady, a dla mnie je łamią ;)

Co do podatków to przemilczę to. Masz jeszcze czas na nabranie rozumu.