Wpis z mikrobloga

Hejo. Planuję pracę jako kierowca w Niemczech w systemie 2 tygodnie pracy na 2 tygodnie wolnego. Chciałbym zamieszkać w mieście z możliwościami wyjścia, siłowniami, basenami, muzeami.
Z podanych niżej miast jakie byście wybrali do życia:
- Berlin,
- Monachium,
- Hamburg,
- Essen,
- Frankfurt nad Menem?
#niemcy #emigracja #zycietruckera
  • 22
@erni13: Kierwa mordo, jak Cie lubie to czasem sie ciesze ze nie pytalem sie tutaj o tego typu rzeczy w 2k19, bo bym stwierdzil ze nie warto nic xD
@Przypadkowy Berlin, Monachium czy Frankfurt to kopanie sie z koniem. W HH jest(bylo jak mieszkalem) lepiej, ale dalej nie jest dobrze. Zwykle 2/2 wala goscie ktorzy mieszkaja w PL. Raz w czas kopna sie do Frankfurtu nad Ordra/Drezna/Pod Berlin, zrobia 2 tygodnie
@erni13: Czym byloby zycie bez marzen ^_^
Chociaz za siedzenie w kabinie ktora ma moze 5m2 spodziewalbym sie chociaz paru stowek wiecej - ale nie moja branza. Moze wyjsc tak ze #!$%@? wiem ;p
Augsburg


@bidzej: czemu tam?
@wezsepigulke liczę na te 1500-1800 euro na rękę. Jednak poza pieniędzmi chcę także odświeżyć swój niemiecki i też ruszyć się z Polski i zobaczyć, jak się pracuje w innym kraju. Tak więc nie tylko mi chodzi o większe pieniądze.
@NexciaK:

oczekiwalbym chociaz 1,5/1,6k

Tyle dostaniesz na pewno za 2/2.
Kiedyś dostałem ofertę na 2/2 za prawie 3k we Francji, ale nieciekawe dla mnie kierunki (południowy wschód Europy)