Wpis z mikrobloga

AWS ma np taka usluge Rekogniton


@oldspiceedit: wykopek co nazywa innych upośledzonymi, a nie umie napisać nazwy produktu poprawnie.
Rekognition, doucz się, nieuku.

Po 1. minimalnie utrudniłoby to Rumunowi robotę, fakt. Minimalnie. Po szybkim przejrzeniu dokumentacji Rekognition od razu wpadł mi jeden oczywisty sposób jak to obejść. Banalny. A skoro wpadł jeden prosty i skuteczny, to pewnie Rumun znalazłby jeszcze z 5 innych. Także śmiech z tego Twojego "walidacje przez AI
@SebastianDosiadlgo jak a wykonalne, na tym portalu wszystko jest a wykonalne np. odblokowanie konta, przez święta wyskoczyło mi żebym wpisał numer telefonu to wyślą specjalny kod (myślę WTF, pewnie rumun coś mocno #!$%@?ł na portal, nic nie wpisałem i dałem dalej w ten o to sposób od 23/24 grudnia miałem zablokowane konto bo ciągle wyskakiwało mi okienko żebym wpisał kod który poszedł na podany numer telefonu (nie mogłem nawet później zmienić numeru
@Arean9:

a wykonalne, na tym portalu wszystko jest a wykonalne


Mirku, naucz się może najpierw pisać po polsku zanim zaczniesz krytykować innych, co? :)
Nawet nie przeczytałem co tam marudzisz, bo tego się nie da czytać: dzielić wypowiedzi na zdania i akapity? Po co.
Szkoda Ci klawiatury? Czy zwykła indolencja?
Pobierz SebastianDosiadlgo - @Arean9: 
 a wykonalne, na tym portalu wszystko jest a wykonalne...
źródło: 6conFMf
@SebastianDosiadlgo yhy myślałem że coś ciekawego odpiszesz ale przerosło. Autokorekta słowo awykonalne dzieli na a wykonalne. Skąd wiesz, że marudzę jak nie czytałeś? ( ͡º ͜ʖ͡º) po za monitorkien też taki wyszczekany jesteś do ludzi?