Wpis z mikrobloga

@GrafikaUltraHaDe: @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:

Jakim to trzeba być zjebem, albo po prostu kacapskim odpadem, żeby drzeć łacha z kraju i ludzi, z którego codziennie można oglądać zdjęcia rozszarpanych po bombardowaniu ludzi, leżących na ulicach w częściach i obracane w ruinę miasta?

Jak widzę takie gówno to jestem za tym, żeby UE wprowadziła takie przepisy o mowie nienawiści jak w Australii, gdzie każdy ma się weryfikować pod własnym nazwiskiem.

Jestem pewien, że wrzucanie
  • Odpowiedz
@Kierowca-ufo: od dawna postuluję by odłączyć ruskich od światowego Internetu.

Przeciwnicy krytykują mnie, że wtedy prawdziwe informacje by do nich nie dotarły. Spokojnie, one już tam nie docierają, ale za to nasz Internet jest obsrany ruSSką propagandą.
  • Odpowiedz
@Kierowca-ufo: O Jezu, jakieś wyczopki śmiejo się z wielkiej i świętej Łukrainy!!!
Normalnie tragedia na skalę światową...

A tak swoją drogą, o co chodzi z tymi przepisami w Australii, bo mnie zaciekawiłeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kak_tsap: @marcinpodlas8
Ups, czyżbyście uważali, że darcie łacha w tej sytuacji to coś nieprzyzwoitego, że bierzecie tak do siebie mój wpis? Inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć że aż się musieliście dosrać do tego co napisałem. Tym bardziej, że ani jednego ani drugiego nie wołałem, a bierzecie do siebie jakby was to uwierało jak kamyk w onucy xD.
  • Odpowiedz