Wpis z mikrobloga

@Haszaks ja się przesiadłem z mi9 lite na s21fe i szczerze mówiąc jakiejś dużej różnicy nie ma. Trochę lepszy ale nie ma przepasci tak dużej przepaści jaka jest w cenie obu telefonów. Najbardziej brakuje mi zaokrąglonych krawędzi z tyłu telefonu. Wielkość telefonów taka sama a trzymanie mi9 lite dużo wygodniejsze i pewniejsze. Teraz bym bral note 10 pro ze względu na krawędzie albo 12x ze względu na rozmiar.
@fazjoszi: Temat rzeka ;)
Miałem note 3 pro, note 7 pro i niedawno kupiłem note 10 pro.
Generalnie za ten budżet 210€ jestem zadowolony.
Co dla mnie ważne to dostępność custom rom do niego,co prawda nie ma oficjalnego lineage os ale nieoficjalny śmiga extra.
Oczywiście snapdragon, slot na sd card osobno, aparat dobry, nfc itd.
Takie etui mam https://www.ebay.de/itm/334305548899 i sprawdza się dla mnie najlepiej. Nie ma opcji, żeby coś się
@Haszaks @hobbyt @ashmedai
Ja chyba poczekam na polską premierę note 12 pro plus.. jakoś kusi mnie te 200mpx ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
ale myślę sobie, że może note 10 pro bo ma slot na sd, a 12 pro nie.
Jeszcze myślałem o s20fe, ale jako, że miałem z xiaomi redmi 4x, potem aktualnie
@fazjoszi: Na francuskim amazonie za 299 euro jest Oneplus nord 2t i nic lepszego nie kupisz na ten moment w tym budżecie.
Masz tam topową wydajność w tej cenie, aparat z ois całkiem niezły, ładowanie 80w, amoled 90hz.

Ilość mpx to jeden z wielu parametrów jakie mają wpływ na jakość zdjęcia więc nie ma co się sugerować tym.