Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: zrobił pewnie słusznie bo chce przeżyć, zresztą czasem biorę do pomocy ostatnio młodego chłopaka pełny ideałów etc, dopiero śmieć 2 bliskich osób będących wojskowymi którzy zginęli w dość głośnym ataku w Odessie w momencie gdy Rosja obiecywała wstrzymanie ostrzału...
Zresztą sam bym pewnie zawijał się z tego #!$%@?łka który tak naprawdę nic mi nie dał i tylko rzuca kłody pod nogi.
ja mam jasno sprecyzowane poglądy na ten temat.


@Itslilianka: ale te poglądy dotyczą tego chłopaka i ogólnie "jakichś" chłopaków? Czy sama też byś w jego sytuacji wskoczyła w kamasze i poszła z karabinem w ręku bronić kraju przed najeźdźcą? (albo wręcz przeciwnie, bo w sumie nie wiem, jakie te poglądy masz).
Albo inaczej: a co, gdyby to chodziło o twojego chłopaka? Męża? Jakąś najbliższą ci osobę? Namawiałabyś go, żeby poszedł walczyć?
@Itslilianka: imho powinno być równouprawnienie jeśli mężczyznom ma się zakazywać to również i kobietom, mam nadzieję że jak już wróci pokój to jakiś ich tutejszy trybunał konstytucyjny się pochyli nad tym bo to #!$%@? jest i polecą jakieś grube odszkodowania płacone przez kobiety na poczet mężczyzn