Wpis z mikrobloga

Różne są pogłoski odnośnie tego co było przyczyną śmierci Mateusza, dużo się mówi o hejcie, który albo wpędził go w opiaty i napędził jego uzależnienie, które skutkowało przedawkowaniem, albo stanowił jeden z motywów do popełnienia samobójstwa.

Już pisałem o tym kilka razy, ale napiszę i jeszcze raz - nie rozumiem trendu robienia z Murańskich (szczególnie z Jacka) największego zła w internecie.

Wiadomo, że Jacek kreował się na ważną, szanowaną personę, był mitomanem, nie dawał dojść do słowa swoim oponentom, ludzie nie podzielali jego samouwielbienia i powątpiewali w jego rewelacje, atakował i oskarżał Tańculę i już wtedy zyskał dużą antypatię. Jednak w pewnym momencie ta antypatia urosła do niewytłumaczalnej rangi, po tym jak zapytał się Takefuna o alimenty, nawiązując do już nagłośnionej i znanej afery ojcowskiej, zaznaczając że to żart, którego zamiarem było pokazanie Nitrowi i Takefunowi jak to jest po drugiej stronie, jak to jest być atakowanym, tym samym ukazując że nie ze wszystkiego wypada żartować (mówił o tym we Wspaniałych Wywiadach, dlatego nie pomawiał, a atakował, obrażał Nitra - nazywajmy rzeczy po imieniu). Ludzie się totalnie zesrali, nie jest trudno natrafić na komentarze fanów Nitra, którzy piszą, że dopadła go karma, że Mateusz odpowiedział za przewinienia ojca, że nie dziwią się Nitrowi tego iż nie ma zbyt dużego współczucia po tym co zrobili mu Murańscy (XD). Nitro te słowa przekształcił w obrażanie jego syna (lol), wyzywanie jego dziewczyny od k-wordów (lol), wielomiesięczne atakowanie jego rodziny (kilkuminutowy telefon na cage = wiele miesięcy, LOL), a najgorsze jest to, że zdecydowana większość widowni w to uwierzyła. To pokazuje jaką moc w internecie mają Nitro, czy Wardęga, moc kreowania rzeczywistości, moc narzucania swojego zdania, często z osobistych, makiawelskich pobudek. Ich fani w dużej mierze posiadają twittera i są na nim aktywni, dlatego rozsiewają ich opinie po całym twitterze, tworząc określoną koniunkturę, która rozprzestrzenia się jako wirus i mimo że jest manipulacją, to ludzie przyjmują ją za prawdę i się wzajemnie nakręcają.

Nitrowi w zwalczaniu Murańskich wtórował Wardęga, obaj nakręcili nagonkę na Murańskich, totalnie nieproporcjonalną do tego co zrobili, podczas Fame 14 czy Fame 15, cała sala skandowała "#!$%@?!" - co za dzbany. Oczywiście Murańscy pomogli w tym aby ich nie lubić, ale bieg który się wytworzył na ich #!$%@? był totalnie przesadzony i niewspółmierny z ich czynami.

Tak przyznaję, Murańscy przesadzili z niektórymi wystąpieniami i słowami, ale publika jeszcze bardziej przesadziła w reakcji na nie. Jest cała masa bardziej szkodliwych osób w internecie, którzy mają więcej za uszami, w świecie freaków jak dla mnie zarówno Polak jak i Ferrari zrobili więcej złych rzeczy, jednak ludzie nie darzą ich nawet w połowie tak dużą nienawiścią jak Murańskich, właśnie dlatego że wytworzyła się moda na ich #!$%@?, do wykreowania której poniekąd przyczynili się influencerzy i ich demagogia. Podchodzę do tego trochę emocjonalnie, dla mnie Murańscy to tylko małpki w cyrku, ale to nadużywanie władzy, ślepe podążanie za swoimi ulubionymi influencerami i niszczenie ich wrogów przez widzów mnie irytuje, a tamten przypadek to koronny przykład takiego postępowania.

#famemma
D.....8 - Różne są pogłoski odnośnie tego co było przyczyną śmierci Mateusza, dużo si...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
Hitler nie był twórcą internetowym, Murańscy i Nitro działają w internecie i z tej działalności ich rozliczam

Już nie uskuteczniaj takich fikołków ;)
  • Odpowiedz
Nitro te słowa przekształcił w obrażanie jego syna (lol), wyzywanie jego dziewczyny od k-wordów (lol), wielomiesięczne atakowanie jego rodziny (kilkuminutowy telefon na cage = wiele miesięcy, LOL),


@DEJW88: Widzisz to co chcesz widzieć. Pól roku stary Murański go atakował + jego rodzinę, a Ty mówisz o jednym telefonie XD (LOL)
  • Odpowiedz
@DEJW88: dokładnie. Muranscy nigdy pierwsi nie atakowali jak ktoś wobec nich był wporzadku. Przy nitro tak samo - to on I takefiut pierwsi ich zaatakowali licząc ze będą się nad nimi znęcać jak z każdym. Jednak muran odpowiedział z zwielokrotnioną siłą i prawidłowo. A gawiedzi to nie pasowało bo wyrocznia w ich świecie jest tylko wardega i nitruś dwie śliskie żmije
  • Odpowiedz
@danoneek: to mlekołak ich pierwszy zaczal atakowac za monitorka gdy oni w ogole sie o nim nie wypowiadali i to dosc dlugo trwalo do czasu jak mlekolak na strimie pomówił Jacka Murańskiego, że ten rzekomo komuś wisi pieniądze za kroplówki czy coś i do dzisiaj nie pokazał na to żadnych dowodów ani się z tego nie wycofał ale do klepania gębą i pomawiania ludzi to mlekołak zawsze byl pierwszy. W końcu
  • Odpowiedz
@danoneek: Nitro ogólnie pierwszy "zaczął" wyzywając starego Murana na swoim live, ale Takefun chyba w tym nie uczestniczył i on chyba ich nigdy nie obraził, ale mogę się mylić
  • Odpowiedz
@danoneek: Co ty chłopie wygadujesz, jakie pół roku? I jesteś właśnie przykładem gościa, który dał się Nitrowi zmanipulować. Tak, atakował przez pół roku, ale NITRA, a o tej sprawie z ojcostwem wypowiedział się publicznie raz, właśnie podczas tego telefonu, wcześniej jeszcze na swoim instagramie, którego nikt nie obserwuje wrzucił mema z wykopu, TYLE.

A ojca Nitrowi nie obraził, Nitro wówczas SKŁAMAŁ, ale tego nie chce mi się objaśniać jak to wyglądało
  • Odpowiedz
@rtp_diov: @DEJW88 warto dodac, ze mlekolak ich pierwszy zaatakowal ale i ich pomawiał, ze rzekomo wisza komus kase za kroplowki i do dzis nie pokazal na te pomówienia zadnych dowodow ani sie z tego nie wycofal. Po tych pomowieniach dopiero Jacek się na niego odpalił. Parszywa postac z mlekolaka.
  • Odpowiedz
@ElMurano: Pytanie było o TakeFuna, nie Nitro XD

@DEJW88 TAK XD Jeden telefon był i temat zniknął XD Wygadujesz takie głupoty, że szkoda gadać. Temat jego syna był poruszany wielokrotnie przez nich. Od telefonu poprzez starcie młodego Murana z Takfunem kończąc na konferencjach
  • Odpowiedz
warto dodac, ze mlekolak ich pierwszy zaatakowal ale i ich pomawiał, ze rzekomo wisza komus kase za kroplowki i do dzis nie pokazal na te pomówienia zadnych dowodow ani sie z tego nie wycofal. Po tych pomowieniach dopiero Jacek się na niego odpalił. Parszywa postac z mlekolaka.


@ElMurano:

- Tymczasem stary Murański mówiący o tym, że to nie jest jego syn (Nikodem) XD
- Tymczasem stary Murański mówiący o tym, że
  • Odpowiedz
@danoneek: Stary Murański nie mówił tego na poważnie, zaznaczył że to żart, później się tłumaczył jaki był jego cel.

Stary Murański nigdy już pózniej nie mówił o aferze ojcowskiej, a o intencjach, które go do tego skłoniły. Jeśli było inaczej, wykaż się, pokaż shoty, udowodnij swoje zdanie. Czekam.
  • Odpowiedz
@DEJW88: trochę Ciebie nie rozumiem, piszesz o ludziach, który mają "moc" zakrzywiania rzeczywistości, a sam jesteś widocznie pod tym zaklęciem. Jaca jest na równi z tymi wszystkimi postaciami, które zostały tutaj wymienione i zapewne z pewnej sympatii do niego tłumaczysz jego zachowanie w dziwny sposób i sam dajesz sobą nieco manipulować, a Jaca w takie gierki jest nienajgorszy. Jacek jest postacią złą i toksyczną, manipuluje, kłamie i oczernia. Jest teraz moment,
  • Odpowiedz
@Mellisuga: Napisałem, że często przesadzali, ale jak dla mnie publika przesadzała jeszcze bardziej z reakcją na te ich występki, a Murańskiego usprawiedliwiałem w związku z aferą ojcowską oraz zaznaczyłem, że są gorsi od niego. Ty go stawiasz na równi, ja niektórych bez wątpienia usadowiłbym w takim niechlubnym rankingu wyżej niż Murańskiego, co do niektórych jeszcze można byłoby się spierać.

Nie zmienia to tego, że skala hejtu była przesadzona, masz świadomość tego
  • Odpowiedz
@DEJW88: widzisz, cały czas stawiasz mimo wszystko Jacka w jakimś stopniu w roli ofiary. Gural i kamerzysta po swoich akcjach mieli duży hejt i wciąż go maja i słusznie. Polak ma cały czas jechana mamę, Ferrariego pocięli maczetą, Nitro zniknął z YT i Twitcha. Wardega za swoje akcje miał jakieś różne afery, teraz wyzywają go od zwyroli. Gimper był toksycznym człowiekiem, w czasach kiedy internet był inny i na takie rzeczy
  • Odpowiedz
Stary Murański nie mówił tego na poważnie, zaznaczył że to żart, później się tłumaczył jaki był jego cel.


@DEJW88: Zauważ, że to samo robił Zyniak, najpierw pomawiał ludzi, wyzywał, a później powiedział, że to żart. Wiele razy tak samo się zachowywał. Jak wcześniej już napisałem, obaj siebie warci
  • Odpowiedz
@Mellisuga: Ja pisałem na temat oburzenia widowni, a ta najbardziej była oburzona osobą Jacka, no i może w pewnym momencie równie mocno Kamerzystą, ale on zrobił coś o wiele gorszego niż to co robił Muran, podobnie Gural.

Nitro został zbanowany, ale nie uważam, żeby mierzył się z jakimś dużym hejtem, ok, istnieje grupa ludzi, którzy go hejtują (np. wykopki), ale to jest tylko niewielki ułamek tego ile osób hejtuje Murana.

Nie
  • Odpowiedz