Wpis z mikrobloga

Różne są pogłoski odnośnie tego co było przyczyną śmierci Mateusza, dużo się mówi o hejcie, który albo wpędził go w opiaty i napędził jego uzależnienie, które skutkowało przedawkowaniem, albo stanowił jeden z motywów do popełnienia samobójstwa.

Już pisałem o tym kilka razy, ale napiszę i jeszcze raz - nie rozumiem trendu robienia z Murańskich (szczególnie z Jacka) największego zła w internecie.

Wiadomo, że Jacek kreował się na ważną, szanowaną personę, był mitomanem, nie dawał dojść do słowa swoim oponentom, ludzie nie podzielali jego samouwielbienia i powątpiewali w jego rewelacje, atakował i oskarżał Tańculę i już wtedy zyskał dużą antypatię. Jednak w pewnym momencie ta antypatia urosła do niewytłumaczalnej rangi, po tym jak zapytał się Takefuna o alimenty, nawiązując do już nagłośnionej i znanej afery ojcowskiej, zaznaczając że to żart, którego zamiarem było pokazanie Nitrowi i Takefunowi jak to jest po drugiej stronie, jak to jest być atakowanym, tym samym ukazując że nie ze wszystkiego wypada żartować (mówił o tym we Wspaniałych Wywiadach, dlatego nie pomawiał, a atakował, obrażał Nitra - nazywajmy rzeczy po imieniu). Ludzie się totalnie zesrali, nie jest trudno natrafić na komentarze fanów Nitra, którzy piszą, że dopadła go karma, że Mateusz odpowiedział za przewinienia ojca, że nie dziwią się Nitrowi tego iż nie ma zbyt dużego współczucia po tym co zrobili mu Murańscy (XD). Nitro te słowa przekształcił w obrażanie jego syna (lol), wyzywanie jego dziewczyny od k-wordów (lol), wielomiesięczne atakowanie jego rodziny (kilkuminutowy telefon na cage = wiele miesięcy, LOL), a najgorsze jest to, że zdecydowana większość widowni w to uwierzyła. To pokazuje jaką moc w internecie mają Nitro, czy Wardęga, moc kreowania rzeczywistości, moc narzucania swojego zdania, często z osobistych, makiawelskich pobudek. Ich fani w dużej mierze posiadają twittera i są na nim aktywni, dlatego rozsiewają ich opinie po całym twitterze, tworząc określoną koniunkturę, która rozprzestrzenia się jako wirus i mimo że jest manipulacją, to ludzie przyjmują ją za prawdę i się wzajemnie nakręcają.

Nitrowi w zwalczaniu Murańskich wtórował Wardęga, obaj nakręcili nagonkę na Murańskich, totalnie nieproporcjonalną do tego co zrobili, podczas Fame 14 czy Fame 15, cała sala skandowała "#!$%@?!" - co za dzbany. Oczywiście Murańscy pomogli w tym aby ich nie lubić, ale bieg który się wytworzył na ich #!$%@? był totalnie przesadzony i niewspółmierny z ich czynami.

Tak przyznaję, Murańscy przesadzili z niektórymi wystąpieniami i słowami, ale publika jeszcze bardziej przesadziła w reakcji na nie. Jest cała masa bardziej szkodliwych osób w internecie, którzy mają więcej za uszami, w świecie freaków jak dla mnie zarówno Polak jak i Ferrari zrobili więcej złych rzeczy, jednak ludzie nie darzą ich nawet w połowie tak dużą nienawiścią jak Murańskich, właśnie dlatego że wytworzyła się moda na ich #!$%@?, do wykreowania której poniekąd przyczynili się influencerzy i ich demagogia. Podchodzę do tego trochę emocjonalnie, dla mnie Murańscy to tylko małpki w cyrku, ale to nadużywanie władzy, ślepe podążanie za swoimi ulubionymi influencerami i niszczenie ich wrogów przez widzów mnie irytuje, a tamten przypadek to koronny przykład takiego postępowania.

#famemma
D.....8 - Różne są pogłoski odnośnie tego co było przyczyną śmierci Mateusza, dużo si...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 44
@SavagePug: a mlekolak to co? Byl miliard bardziej szkodliwy niz cala rodzina Muranskich. Dobrze ze dostal permy na youtube i twitch to juz nie bedzie szerzyl swojej toksycznosci i deprawowal mlodziez.
@ElMurano: bez pomagania miało być ( ͡° ʖ̯ ͡°) wciąż wątpię, że potrafiłby kogokolwiek wymienić, bo już by to zrobił wcześniej, ale skoro ma kilkanaście osób do wymienienia, to ma szanse się jeszcze wykazać
@Mellisuga: @elperson

Gural, Magical, Rafatus, Kamerzysta, Nitrozyniak, Gimper, Ferrari, Polak, Denis Załęcki, Takefun (prawdopodobnie nie znasz jego przeszłości) i na koniec jeszcze zapodam kontrowersyjną nominację - Wardęga (spowodowanie wypadku i ucieknięcie z miejsca zdarzenia i wrzucenie tego do internetu i molestowanie kobiet na ulicy, łapanie ich za piersi bez ich zgody, jest gorsze niż wzajemne obrzucanie się gównem podczas konferencji na federacjach freakowych, które się na tym opierają, na tym są
@elperson: Nie obchodzi mnie co Murańscy robią poza internetem, ja cały czas oceniam działalność w internecie, a Ci Panowie mają na koncie więcej przewinień jeśli chodzi o działalność internetową niż Murańscy, którzy robią to co wielu innych freak-fighterów - dymy.