Wpis z mikrobloga

Dr Zbigniew Martyka złożył akt oskarżenia przeciwko Anicie Werner i Katarzynie Górniak z TVN.

„Do Wydziału Karnego Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie został złożony akt oskarżenia przeciw Anicie Werner i Katarzynie Górniak z TVN. Teraz oskarżone przed sądem będą musiały udowodnić, iż rzeczywiście "głosiłem publicznie serię covidowych bzdur". Dowód będzie musiał się opierać na faktach i wynikach badań. Tutaj opinia mainstreamowych celebrytów nie będzie miała znaczenia”.

#polska #prawo #koronawirus #covid19 #ciekawostki
źródło: 0AE0A89A-2192-461F-A778-0BB295AE454F
  • 15
@paul772: masz wyżej w materiale, jak by chociaż powiedzieli że w uzasadnieniu wyroku nie odnieśli się w ogóle do argumentów lekarza, a odwołania od decyzji nie ma, za to biegły komisji nawet nie jest powiązany z dziedziną na temat której się wypowiadał. Był wykop o tej sprawie.
tv trwam to nie media, to ściek.


@MoonlightSh: okej, ale w takim razie taki sam jak TVN np.

BTW jak często oglądałeś i analizowałeś Trwam by móc wyciągnąć takie wnioski? Bo chyba nie robisz tego na podstawie urywkowych materiałów i tekstów z innych mediów?
lekarz, który zniża się do poziomu wypowiadania w tv trwam tak czy siak powinien być pozbawiony prawa do wykonywania zawodu, nie na rok - na zawsze


@MoonlightSh: Bardzo słaby argument. Nie sądzę, żeby TV Trwam to były dobre media, ale gdybyś je chociaż raz obejrzał i ocenił na zimno, to wiedziałbyś, że jednak bardziej wiarygodne i niezależne od władzy niż TVP czy teraz nawet nieszczęsny Polsat. Lubię Fakty TVN, ale poziom