Wpis z mikrobloga

  • 117
@kazik34: Bo dla kobiety pół roku bez seksu jest czymś niesamowitym, niemożliwym. Dla wielu mężczyzn to przeciętne życie. To tak jak nieużywanie elektroniki przez np. rok. Dla europejczyka jest to coś niezwykłego, a dla sentinelczyka to jest norma.
  • Odpowiedz
@kazik34: To jest niesamowite, że wszyscy wywodzimy się z linii genetycznych wygrywów, ale potem w każdym pokoleniu ~30% staje się przegrywami i kończy się genetyczna przygoda dla genów sprzed kilkuset tysięcy lat. Memento perdita mori.
  • Odpowiedz
  • 17
@kazik34: kiedyś na randce laska mi powiedziała że jest super wyposzczona, bo od miesiąca nie uprawiała seksu. Ja wtedy byłem po 2 letnim mimowolnym celibacie podczas którego nikt mnie nawet nie przytulił. Moja mina musiała powiedzieć wszystko. Ogólnie dużo dziwnych i zabawnych rzeczy słyszę od dziewczyn na randkach. Ludzie są dziwni.
  • Odpowiedz
@kazik34: widzę że niektórzy zataczają koło i odkrywają to co chrześcijaństwo wpaja od dawna. Komicznie się takie rzeczy czyta xD
  • Odpowiedz
@Olsea: Według seksuologów tylko bardzo niewielka grupa kobiet jest skazana na rzeczywiste wykluczenie z relacji seksualnych (tyczy się to wyłącznie bardzo zdeformowanych, mocno upośledzonych genetycznie, wręcz niepełnosprawnych kobiet). Dla mężczyzn próg wejścia jest niewyobrażalnie wyższy, tak, że brzydki mężczyzna już ma ogromne problemy z posiadaniem relacji seksualnych. Także tutaj się mylisz.
Mylisz się także zarzucając wynoszenie seksu na piedestał, bo:
-patrzysz na mimowolny celibat mężczyzn przez pryzmat tego u kobiet (i
  • Odpowiedz
@Olsea: ok wymen.

Ale dzięki wypowiedziom jak twoja, zaczynam rozumieć dwie rzeczy:
-albo coraz gorzej wychwytuje trollig,
-albo moje przekonania o dehumanizowaniu osób na dnie są błędne. Z twoich wypowiedzi wynika, że jest o wiele gorzej, niż mogłem przypuszczać.
Z tego co piszesz jasno też widać, że słusznie myślałem, że nie masz pojęcia o tym temacie.
  • Odpowiedz
@Eteres: i taka z wami rozmowa. Oczywiście, że mam pojęcie. Wielu znajomych ma tindera. Faceci nie narzekają na brak wiadomości, tylko na Azjatki. My z kolei żeby znaleźć kogoś sensownego to trzeba się przekonać przez gnój.
  • Odpowiedz
@Olsea: Jesteś dosłownie idealnym przykładem tego, jak sytuacja mężczyzn jest niezrozumiała i abstrakcyjna dla kobiet i jak solipsystyczne jesteście.
  • Odpowiedz