Wpis z mikrobloga

@vin42: ale ty tępy jesteś typie, nawet nie potrafisz porządnie odbić piłeczki i powiedzieć że nie masz problemu ze sprzedażą robaków tylko że martiwsz się że robaki zastąpią mięsko co jest ta teorią spiskową do której nawiązuje konfa. Ty nie zrozumiałeś tego i zamiast tego chcesz faktycznie zakazać sprzedaży produktów bo osobiście uważasz je za obrzydliwe. Mam nadzieję że flaków też nie będziesz chciał zakazać bo wylewasz do zlewu jak ci
@StefanEm: poza tym skoro uważasz że konfa to putin to powinieneś właśnie wspierać tą partię i chwalić, przecież wy lewaki macie bliskie związki z putinkiem. Dlatego dziwi mnie w sumie że tak hejtujesz.
@StefanEm:

@vin42 Urojenia to domena tak zwanych konserwatywnych wolnosciowcow spod znaku proputinowskich partii


Masz rację, ci pseudo wolnościowcy i pseudo postępowcy i pseudo liberaliści rządzą dzisiaj UE i ściśle współpracują i przez X lat współpracowali z putinem i kacapami. Wiem, to smutne.
@vin42:

nikt ci nie zabrania żreć owadów, jedź sobie do Tajlandii i żryj nawet codziennie.


To jest jawna sugestia że jak chcesz jeść robaki to #!$%@? do Tajlandii a nie w Polsce.

I to nie lewaki płaczą że nie mogą zjeść robaków tylko twoja ukochana kacpska Partia i ty płaczeczie o to że będą dostępne na rynku przecież xDD
@vin42: jesteś tak tępy że myślałeś że to Konfa zakazała sprzedaży robaków tweetem a lewacy dostali sraczki że nie można ich kupić przez konfederację, ale zapomniałeś że twoja partyjka ma gówno do gadania, i ich płacz na Twitterze nie równa się z prawem, i że właśnie to Konfederacja dostała sraczkę o to że będą dostępne te robaki, jesteś głupszy niż myślałem xD