Wpis z mikrobloga

Trzymacie zdjęcia i listy po byłych partnerach?
#ex #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #depresja

Robiłem dziś drobne porządki bo mam na południową zmianę i znalazłem jakieś stare listy, chyba je spopielę w piecu. Przeszłość już była. Nie ma co do tego wracać.

Kurde pomyśleć że dojście do siebie, w miarę, zajmie mi aż 3 lata, ale jakoś udało się nie zapić, nie stracić roboty. Powoli jest coraz lepiej mimo że od losu zawsze raczej otrzymywałem same ciosy.
Jak nie nowotwór matki, potem nawrót, to utrata narzeczonej, bo wróciła do ex-bolca na boku i 7 lat jak krew w piach.

Zazdroszczę kobietom tej umiejętności racjonalizacji sobie każdego nawet największego #!$%@?, Tego że jesteś z kimś 5-10-15 lat a po tygodniu są w stanie bujać się z nowym i love-forever, #!$%@? mediów społecznościowych fotkami, z "idealnego pełnego miłości" związku.
Ech, dobrze, że to już poblokowałem. Tymczasem, trzeba iść do przodu i toczyć ten wspaniały dar jakim jest życie XD #samotnosc
unitrax - Trzymacie zdjęcia i listy po byłych partnerach?
#ex #zwiazki #rozowepaski #...

źródło: Mist above the sea

Pobierz
  • 24
@unitrax:
"
Zazdroszczę kobietom tej umiejętności racjonalizacji sobie każdego nawet największego #!$%@?, Tego że jesteś z kimś 5-10-15 lat a po tygodniu są w stanie bujać się z nowym i love-forever, #!$%@? mediów społecznościowych fotkami, z "idealnego pełnego miłości" związku"

Oj gościu rozumiem Cię, nawet nie wiesz jak dobrze. Niespełna 6 lat tak spaliłem i co gorsza przez ostatni rok+ w desperacji próbując te relacje ratować stałem się takim cuckiem, że
@Kremufka2137: No u mnie to było tak, dałem z siebie zrobić śmiecia, ale jak ktoś się sam nie szanuje, to inni mają go za nic :) Pani mogła sobie pisać z innymi typami, bo tylko koledzy, mieć znajomych. Kiedy natomiast ja, tylko się uśmiechnąłem do starej znajomej którą znałem bardzo długo, było mi to wypominane i jakieś #!$%@? że to pewnie moja kochanka. Jazd było jeszcze różnych co nie miara. Ale
@Tfuj_ex: nie twierdzę, że nie warto ratować - warto rozmawiać, szczerze, sądzę, że w wielu przypadkach może i warto pójść do terapeuty dla par/małżeństw. To można uznać za ratowanie. Chodzi mi, że nie wszelkim kosztem - nie warto poświęcać swojej godności aby utrzymać kogoś za wszelką cenę przy sobie.
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno:

Już jej nie potrzebuję raczej, jest już naprawde git. Z każdym dniem. Jeśli będę miał zjazd, doła albo wrócę do chlania i rozpaczy, rozważę jakieś terapie. Póki co wracam od marca na studia magisterskie, wróciłem do dawnych hobby, a temat założyłem, bo mam bardzo dużo rozkmin. Nie tęsknię, bo zrozumiałem, kurde jak przez lata dawałem się traktować. To było naprawdę okropne :) Grunt, że to w końcu zrozumiałem.
Trzymacie zdjęcia i listy po byłych partnerach?


@unitrax: ja pozbyłem się absolutnie wszystkiego - zdjęć, wspólnych nagrań, historii rozmów. Przestałem bywać w miejscach w których mógłbym ją spotkać, odciąłem się od wspólnych znajomych. Brzmi drastycznie, ale inaczej nie wyleczyłbym się z obsesji na jej punkcie po rozstaniu
@Mental_breakdown: Chłopy chyba generalnie dłużej myśla o ex partnerkach, bo mam wrażenie że dla większości bab długość związku nie ma żadnego wpływu na odczucia po, bo nie ten, to kolejny, a kolejny często dostaje to, czego w związku poprzedni nigdy nie miał, wsparcie, szacunek, i naturalne pożądanie. Z tego względu lepiej nie zaprzątać sobie tym w mojej sytuacji głowy. Tracić czas i hajs na kogoś dla kogo nigdy nie byłeś priorytetem
unitrax - @Mental_breakdown: Chłopy chyba generalnie dłużej myśla o ex partnerkach, b...

źródło: kote

Pobierz
@drakonia: zdjęcia w telefonie usunięte, z jej miseczki korzystam bo się przydaje, zostają jeszcze inne rzeczy i zdjęcia z polaroida ale to tez kiedyś wyrzucę, jak będę miał sile dotknąć te zdjęcia i rzeczy. #!$%@? sprawa