Wpis z mikrobloga

@O2O2122: specki fajne. Jestem ciekaw jak z chlodzeniem. Dostalem w zeszlym roku z roboty tez taki kombajn MSI, specki #!$%@? w kosmos, ale byl glosny jak mysliwiec, jak odpalalem jakis program do 3d to bylo tak glosno w pokoju, ze #!$%@? ludzi ktorzy siedzieli obok w pracy xD Wymienilem na della XPS i to jest niebo a ziemia.
@Nick_z_2020: w 2019 kupilem hyperbooka. Nadal cenowo wychodzi konkurencyjnie to tego co wrzucił OP. Do tego dostep do dysków, ramu i chłodzenia jest bardzo łatwy - wystarczy odkrecic spod obudowy i wszystko jest na wierzchu ( kupowałem niezależnie dysk )
@s-k-fantasyfactory: to nie jest 2010 rok, żeby pcty były aż o tyle mocniejsze xD
kiedyś owszem, różnice były bardzo widoczne, ale współczesne lapki są już naprawdę dobrze dopracowane, nawet z chłodzeniem

tam masz wpakowany 12900h, w tej cenie byś pewnie poskładał coś pokroju procka AMD 7700x, a porównaj jakie wydajności mają, w grach max z 10% różnicy
https://nanoreview.net/en/cpu-compare/intel-core-i9-12900h-vs-amd-ryzen-7-7800x
Ale.jednak PC.stacjonarny jest cichszy

@krisis-404: przez kilka lat, nie wiem czemu, coś mnie #!$%@?ło, ale miałem opory przed stacjonarkami. Że prąd żre, że dużo miejsca zajmuje... Siedziałem na gamingówkach. Stacjonarka to najlepsza opcja... Cicho, nie grzeje po jajcach. Jak się coś #!$%@?, na luzie wymienisz bez rozbebeszania wszystkiego. Rozbudować też można. Bajka...