Wpis z mikrobloga

Jeśli takie psycholoszki próbują leczyć dobrych mireczków z depresji to ja się nie dziwię, że jest taka epidemia chorób psychicznych xD

Przecież ona sama się nadaje co najwyżej do Choroszczy i to nie na badania, a na stałe.


#psychologia #psycholog #depresja #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa #przegryw


@damienbudzik: tak mi sie kliknelo i obejrzalem.

w oczy rzucilo mi sie ze autor trywializuje i upraszcza ludzkapsychike.
masz problem? ja tu mam kilka rozwiazan tak sie
@damienbudzik: Niezrozumienie roli psychologa, psycholog nie jest trenerem personalnym. Przychodzisz do niego wysrywasz się emocjonalnie i sam zaczynasz coś proponować, psycholog jedynie może ciebie nakierować albo coś przytemperować jak jest głupie żebyś sobie jakieś krzywdy nie zrobił.
Jeszcze raz psycholog nie jest od rozwiązywania twoich problemów.
Przychodzisz do niego wysrywasz się emocjonalnie i sam zaczynasz coś proponować, psycholog jedynie może ciebie nakierować albo coś przytemperować jak jest głupie żebyś sobie jakieś krzywdy nie zrobił.


@MedrzecInternetu: No patrz, normictwo znowu oszukało, bo słyszałem że psycholog i/lub psychoterapeuta mogą pomóc w wyleczeniu depresji, a tu się okazuje, że i tak samemu trzeba wpaść na pomysł co ze sobą zrobić.
A może zamiast wysrywać się emocjonalnie na psychologa za 150zł/h
A może zamiast wysrywać się emocjonalnie na psychologa za 150zł/h można by było pogadać ze sobą w myślach albo po prostu z kolegą/rodziną? 150zł w kieszeni zostanie, a efekt taki sam


@damienbudzik: Dokładnie tak to działa protoplastą psychologów była spowiedź. Normictwo w większości posługuje się stereotypami im się nie chce zagłębiać w cokolwiek. Są nawet zajadli krytycy psychologii, którzy twierdzą, że to wciskanie kitu. https://www.youtube.com/watch?v=zZhnQ46pTlk
Skoro ludzie chodzą i twierdzą, że
@damienbudzik Po komentarzach myślałam, że laska będzie gadać głupoty, a tu się okazało że jednak chłop gada trochę od rzeczy.

Obrażacie i oceniacie laskę po 3-4 zdaniach nie wiedząc nawet jak pracuje. O ile w ogóle jest tym psychologiem. Jedyne co mi się nie podoba to jej oskarżający ton, że faceci nie potrafią okazywać wsparcia emocjonalnego. Generalnie większość osób tego nie potrafi, bo niby gdzie mieli się tego nauczyć i zwykle to
@damienbudzik jeśli taka osoba potrafi rozmawiać to może i tak, zazwyczaj jednak tak nie jest. Zresztą w kwestii ciężkich spraw czasami łatwiej się otworzyć przed obca osoba z którą potem nie będziesz utrzymywać kontaktu niż kim bliskim, którego będziesz stale widywać (zresztą to zależy od sprawy).