Wpis z mikrobloga

@Scarface83: Mnie rozwaliło jak kiedyś gość na serwerze Discord mi pisał, że sam wyjechał do Norwegii, bez jakiegoś konkretnego wykształcenia i mu się ułożyło. Potem dodał, że po jakimś czasie przyjechała jego kobieta, a do tego widziałem, że nie jest żadnym brzydalem i jest dynamiczny.
To wszystko musi naturalnie przychodzić i nie być zaburzone przez różne problemy w okresie młodości.
@Scarface83: Do obcych łatwiej gadać jest bo masz czystą kartę, przynajmniej ja tak mam. Ale też im dalej tym lepiej, nie potrafiłbym w rodzinnym mieście chodzić po knajpach, bo bym się bał że stare mordy spotkam jakieś, ludzi których nie lubiłem. A za granicą masz dużo większy luz, każdego masz gdzieś, praktycznie zerowe szanse że kogoś spotkasz, a jak cie będą ludzie #!$%@?ć albo znudzi ci się, to jedziesz gdzie indziej.
To wszystko musi naturalnie przychodzić i nie być zaburzone przez różne problemy w okresie młodości.


@Durisil: @SKGR @Scarface83 Tak tak, wszystko z nieba samo spada gdy tylko masz 180,1cm i szczęke kwadratową xD

A za granicą masz dużo większy luz, każdego masz gdzieś, praktycznie zerowe szanse że kogoś spotkasz, a jak cie będą ludzie #!$%@?ć albo znudzi ci się, to jedziesz gdzie indziej. Czysta karta.


Bingo, z czasem sie za tym
@IlawaNidzica: no to możesz się nie doczekać. Ale czasem jak do czegoś się zmusisz, to potem czujesz jakąś satysfakcję i następnym razem nie chce się trochę mniej. Warto popróbować, są rzeczy o których mogłeś dotąd nie myśleć, a mogą sprawiać ci przyjemność.