Wpis z mikrobloga

#gielda #kryptowaluty #bitcoin #btc
Feel Necessary znowu daje upust swojemu narcyzmowi i egocentryzmowi

1. JESTEM SIGMA MALE
2. Szkoła to oszustwo bo się nudziłem tam
3. Udało mi się bo zarabiam pieniądze

1. XD

2. Syndrom dziecka zdolnego. Faktycznie jego potencjał przewyższa wymogi szkoły "niszej" co powoduje u tego dziecka brak wykształcenia się mechanizmu NAUKI bo i tak daje rade, co z kolei implikuje duże problemy z przyswajaniem wiedzy złozonej procesowo. Paradoksalnie dziecko zdolne które przefruneło na wyjebce i automacie niższy szczebel edukacji , teraz nie daje sobie rady ze studiami.

3.Uwaza, ze wypłukiwanie hajsu ze spekulacji to zarabianie. Nie, zarabianie sugeruje wykonywanie pracy produktywnej a tu mamy do czynienia w wyścigu szczurów wykupujących tokeny piramidy finansowej pod tzw HYPE i NARRACJE a więc PRowe urobienie motłochu.
Do tego sprzedawałprzez lata głupoty jak to Bitkoń jest przyszłością.

3.2 Sukces rozumiany jako wygranie w "totka" XD Dziecko hossy któe wykumało, że będzie sie dało jeszcze raz zarobić na frajerach z "gorączką złota" wbiegających z rozpędu w ponzi scheme

Jego wielka analityka i wyliczenia sprowadzają się do liczenia dni pomiędzy świecami w róznych interwałach. XD
  • 13
@wuwuzela1: masz ból dupy o Koniecznego, tak?
Ktoś w ogóle bierze polskich krypto pato influencerów na serio? Przecież oni są sto lat za amerykańskimi naganiaczami, a na tamtych nawet szkoda zachodu.
Musisz mieć bardzo dużo wolnego czasu, skoro analizujesz filmy jakiegoś pajaca, którego nawet nie lubisz.
@wuwuzela1: co jak co ale o szkole akurat dobrze gada, sam olałem szkołę i jakoś nie przeszkadza mi to w życiu, mam znajomych inżynierów, medyków, moja dziewczyna ma doktorat i jakoś nikomu to nie przeszkadza, że nie jestem wybitnie wykształcony xD

zarabianie sugeruje wykonywanie pracy produktywnej


@wuwuzela1: powiedz to politykom i innym szujom którzy sobie drukują fiaty i okradają miliony ludzi a ci okradani pracujący ludzie jeszcze na nich głosują
@wuwuzela1: co jak co ale o szkole akurat dobrze gada, sam olałem szkołę i jakoś nie przeszkadza mi to w życiu, mam znajomych inżynierów, medyków, moja dziewczyna ma doktorat i jakoś nikomu to nie przeszkadza, że nie jestem wybitnie wykształcony xD


@To_The_Moon: no i widać efekty. Czytanie zee zrozumieniem leży i kwiczy. Nie odniosłeś sięw ogóle do moich wypowiedzi i popłynałeśw jakieś wątki których nie poruszałem xD
@wuwuzela1: akurat nie odnoszę się do tego co napisałeś tylko ogólnie do tego wywiadu u żurnalisty i tego co Feel głosi o szkole i edukacji.

Ale oczywiście muszą przemawiać przez ciebie jakieś kompleksy i typowe polackie "a muszę mu dowalić" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wuwuzela1: tak, strzał w 10 mimo, że 2 miesiące temu się śmiałem z tego, że dołek przyszedł później by Phillowi lepiej się go liczyło :)

No ale prawda boli, nie da się z tobą normalnie rozmawiać bo przemawiają przez ciebie jakieś dziwne kompleksy i musisz atakować, beka.