Wpis z mikrobloga

#!$%@? az mi sie przypomnialy czasy zakladania tagu #bojowkamedycznegoklefedronu i siedzenie z chlopakami z tagu m.in: świętej pamięci @bvxtg [*] , @kaszlakmain @Conscribo @ciezka_rozkmina @qwertty321 (i Rogera, z ktorym do dziś na codzień pisze. (przepraszam osób ktore zapomnialem oznaczyc).
jezeli to kiedykolwiek przeczytacie pamiętajcie dalej o was pamiętam.
ahhh nostalgia.
#narkotykizawszespoko
xwhite_codeine - #!$%@? az mi sie przypomnialy czasy zakladania tagu #bojowkamedyczne...

źródło: comment_GTlghkJT0V24N3ckHkFuiEsuXr4umTHC

Pobierz
  • 9
@Kremufka2137: walilem i z kwesti czasu jak spojrzalem na to ile osób mi odeszlo przez opio(głównie przez ten #!$%@?ński fentanyl, albo bełtany hel) i na to jak niszczylo cale moje zycie to nie jest nic fajnego.
i nie mowie ze nie mysle se o tym czasem zeby #!$%@? bo te wjazdy to byly blogość.
ale moze troche myslenie i towarzystwo zmienilo sie na lepsze,dlatego mnie to teraz obrzydza.
@Multiwitamina-_ to taką fejk wyobrażoną kreseczkę, zdrówka i wzajemnie.
@Kremufka2137 pierwsza osoba która mi umarła to właśnie był @bvxtg potem inni, aż ostatnia jaka była to moja była.
wychodzę z aresztu gdzie przed pójściem mówiłem jej żeby nigdy nie lądowała w kabel nawet przed tym jak miała to zrobić.
i dowiaduje się że dostała zzeniony hel z fentem i end.
Ja mając 4 plastry w łapie i będąc na ciągu opio iv,