Wpis z mikrobloga

Jaki polecacie niedrogi (bo na raz) transporter dla energicznego kota, ktory zachowuje sie jak dzikus przez to że od czasu sterylizacji nie moze wychodzić z domu i nie ma jak sie sie wyżyć, a co za tym idzie bedzie trudny do zagonienia w trasnporter lub trzymanie w rękach i samochodzie?

#kot #koty #zwierzeta #zwierzaczki
  • 6
@essos: nie żeby coś, ale nie chodzisz ze zwierzakiem raz na jakiś czas na badania kontrolne, że transporter tylko na jeden raz? Jak się pojawi coś nieprzewidzianego, to też nie pojedziesz do weta?
Miałam koci dla szynszyli, Zolux Gulliver, służył dobrze przez 8 lat i podejrzewam, że dalej dobrze służy (wydałam), wytrzymała bestia była. Gdybyś jednak chciał transporter na dłużej, to ten jest do rzeczy, są różne wielkości.
@kasiknocheinmal: Tylko u mnie jeszcze dochodzi taka kwestia, ze ten kot moze nie chceć wejsc do tego transportera. A jesli raz sie uda dzieki jakiejs przynęcie, to za drugim juz raczej nie
@essos: nie chce, bo nie jest przyzwyczajony i źle mu się kojarzy. Koty a szynszyle to zupełnie różne gatunki, ale może tu mają podobną taktykę- moja szynszyla zaczęła chętnie wchodzić dopiero do mniejszego niż tamten transportera, wystawiałam otwarty, żeby zwierzak mógł w każdej chwili wejść i wyjść z niego, a w środku czekały na niego przysmaki, żeby wyrobić dobre skojarzenie. Teraz wskakuje bez problemu. Spróbuj, może też podziała.

Co do różnic-