Wpis z mikrobloga

@pogop: a ja się gościowi nie dziwie , kto sprzedawał coś tanio na olx ten się w cyrku nie smieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamietam jak sprzedawałem roczny emulator zmieniarki z kablem do toyoty który kupiłem za 300 zł. Wystawiłem go za 100. Próby targowania się typu daje 50 zł i przesyłka gratis Ew jeden gość chciał żeby poczekał miesiąc na jego kolejna wypłatę . W końcu
i pewnie przy takich samochodach jest najwięcej oglądaczy i marud, to nie działa, tego brakuje, pan spuści te 2 stówki. Przyjeżdżają i w większości pewnie nic z tego nie wynika


@rzuf22: Bardziej mi chodzi, że jak się nie umówisz, to cię nie obsłuży XD Przecież zdarzają się ludzie, którzy wchodzą na plac i kupują auto - zwłaszcza w tej cenie.
@pogop: kto handlował autami typu „na dojazdy” ten się w cyrku nie śmieje.

#!$%@?, transakcje z autami takimi jak Jaguar XK8 czy bmw 850i były na zasadzie, ze przyjeżdżał koles, oglądał, 10 minut i umowa była podpisana. Nie daj bóg sprzedawałem jakieś passaty b5 czy inne chrupki. Nigdy nie zapomnę dwóch pajaców, co właśnie taka b5 u mnie oglądali waląc tekstami rodem z TVN turbo czy innych poszukiwaczy okazji z YT
@pogop: czasami handluje takimi chrupkami do 10tys. Z podwórka, nie z placu, ludzie potrafili zadzwonić w środę że może przyjadą w niedzielę. Potem jak gdyby nic przyjeżdżają w niedzielę w południe, już pal licho jak jesz rosół, ale miałem sytuację że mnie poprostu nie było to jeszcze pretensje mieli xd a na sprzedaż jednego auta przypada 10 oglądaczy,
Sytuacja z weekendu tydzień temu. Gość dzwoni już w tygodniu że przyjedzie z
i pewnie przy takich samochodach jest najwięcej oglądaczy i marud, to nie działa, tego brakuje, pan spuści te 2 stówki. Przyjeżdżają i w większości pewnie nic z tego nie wynika


@rzuf22: i jeszcze pretensje później jak się cos #!$%@? w 20 letnim aucie za 3tys że sprzedał uszkodzony

no #!$%@?... ludzie oczekują igła funkiel nie śmigane auto xD

ale można wyrwać perełki czasem, ja kupiłem ostatnio auto za 6tys, włożyłem kolejne
@pogop: może przyjeżdżały takie same marudy marnując tylko czas. Może liczy, że takie umówienie kogoś odstraszy, kto nie chce faktycznie kupić tego samochodu. Kto coś sprzedawał w polszy ten w cyrku się nie śmieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pogop: #!$%@? kretynow z OLX prądem. Najwieksza bieda umyslowa. Czasem lepiej wyrzucic cos do kosza niz wystawiac tam i marnowac czas i nerwy.

PS Na OLX zawsze nie podaje numeru i pisze, ze kontakt tylko przez portal. Polowa ameb nie umie pisac i mozna je szybko odtracic + nie dzwoni zaden debil i mozna zbiorczo odpisac wszystkim.
@pogop: sprzedawałem kiedyś autko za 5 tysięcy złotych, skromny hyundai do latania po mieście. Na oględziny przyjechał jakiś janusz ze szwagrem, pytał się o każdą malutką ryskę i generalnie oczekiwał chyba, że auto będzie w stanie jak z salonu. Koniec końców rozmyśliłem się i zostawiłem auto, do dziś służy w rodzinie. A oszczędziłem sobie dalszych batalii z takimi marudami.