Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Co za upodlenie... Będziesz konkurował z setką innych samców o tzipę i będziesz szczęśliwy!


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: jakie "konkurował" jak to jest losowanko? Więc nawet największa #!$%@? ma tutaj szansę na chociażby wypicie kawki w towarzystwie. Sam bym to zaplusował, bo brzmi jak fajny pomysł na niezobowiązujący wieczór, ale nie jestem z Warszawy.
@Ranger: Chodzi bardziej o to, żeby edukować mężczyzn, że to tylko jedna z kilku miliardów homosapiens warta tyle samo ile każdy inny człowiek, a nie czerwone ferrari, gdzie trzeba brać udział w jakiś losowaniach, w których łaskawie różowa może z kimś wyjdzie pogadać.

Jak ma wyglądać przebieg takiego spotkania? Różowa przyjdzie z pozycji nagrody na 30 minut, a Ty masz tam siedzieć i się cieszyć. Na szczęście już coraz więcej facetów
@dzkeson:

Różowa przyjdzie z pozycji nagrody na 30 minut, a Ty masz tam siedzieć i się cieszyć


nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, wiem że to może wprawić Cię w szok, ale kobieta tak samo może chcieć spotkania się z facetem jak facet z kobietą i mogą obje tak samo dobrze się ze sobą bawić
@zwyklyczlek: ale mnie zszokowałeś teraz, aż musiałem fikołka zrobić. Na pewno musi się dobrze bawić, szczególnie teraz jak ma 500 lajków od takich złomków jak Ty i robi sobie losowanie lotto xD jednak okres, rodzenie dzieci i golenie nóg raz w miesiącu wynagradza zabawę ze stulejmanami.

To powinien być rodzaj rozrywki normalnie organizowany raz w miesiącu jak gale freakfightowe. Byłaby jedna laska, 500 stulejarzy i każdy musiałby robić zadania wymyślane przez
@dzkeson: człowieku ile w Tobie jadu i nienawiści.. już lepiej? nawrzucałeś w internecie, jesteś już zadowolony? XD

a ja tam kibicuje opce niech trafi na fajnego Mirasa i niech się świetnie bawią ;)

a spierdoxy niech sobie plują jadem, to i tak nic nie zmienia, psy szczekają karawana jedzie dalej