Wpis z mikrobloga

Anonki, kocham swoje życie i to, jak bardzo jest #!$%@? przez moich starych, to gdzie mieszkam i geny. Loszki widzą we mnie typowego nudziarza, który jedynie co to gra i wali kuca, gdy to jedyne rzeczy, które jestem w stanie robić z swoich pasji mając rodziców widzących we mnie niedojdę, który jako, że został potrącony przez samochód kilka lat wstecz to nawet nie jest w stanie obsłużyć kuchenki czy piekarnika. Chciałbym móc pokazać #rozowypasek, że kocham gotować to nie, bo zjaram chatę. Chciałbym zaprosić ją na #netflix (niekoniecznie & chill, po prostu coś miło obejrzeć) to internet padnie, bo #zadupie i bardziej stabilny tutaj to już jest żul mietek po 20 harnoldach. Już nie wspominam o tym, jak bardzo przez #alkohol w ciąży i to, że jestem wcześniakiem mam #!$%@? #geny, które obdarzyły mnie tak przerośniętymi śliniankami, że w ponad 90% przypadków nie jestem w stanie kontrolować lecącej śliny i wyglądam jak oblech oraz wadą wymowy, przy której mityczne "Ł" Wojtka Goli to nic. Życie, ty #!$%@?
#przegryw ##!$%@? #depresja #samotnosc
  • 6
Dla zobrazowania, jak bardzo jest to #!$%@? wada przetłumaczę tekst na nią:

Anonki, koham swoje życie i ko, jak balgzo jesk spielgolone plzez moih skalyh, ko gzie mieskam i geny. Loski wigzą we mnie kypowego nugzialza, kkóly jegynie co ko gla i wali kuca, gy ko jegyne lzecy, kóle jeskem w skanie lobić z swoih pasji mając logziców wigzącyh we mnie niegojgę, kkóly jako, że zoskał poklącony pzez samohóg kilka lak wskec
@Swordy: operacja ślinianek? Jakies leki zmniejszajace je? Serio w xxi wieku nie mogą ci nic zrobic z tymi sliniankami gdzie mozna uleczyc tarczyce czy opehowac dziecko ktore znajduje sie jeszcze w łonie matki? Nie chce mi sie wierzyć. Jak chcesz znajdziesz sposob, jak nie chces: znajdziesz sposób.
@mateos11: kilka razy słyszałem, że przez astmę średnio możliwe są w moim przypadku takie operacje i jedynym wyjściem jest ortodonta i leczenie dochodzącej do tego wady zgryzu, ale moi starzy to #!$%@? jego mać zaniedbali, a teraz jako osoba niepełnosprawna nie jestem w stanie sfinansować z własnej kieszeni leczenia ortodontycznego, gdyż na moim #zadupiu #!$%@? jak w w Zbąszynku, a ja przez dodatkowe problemy z łapami średnio kwalifikuję się na fizjola.
@Swordy: no i moi rodzice jedną rzecz zaniedbali ale nie winie ich za to bo nie mieli zbytnio wiedzy wtedy. Sam sobie to ogarnąłem. Czyli u ciebie problem z kasą bardziej ale jak to ogarniesz to zalatwiaj ortodonte i działaj. Jak ty informatyk to 15k powinienes zarabiac jak tu na wykopie piszą i home office. Idz w testerke czy cos ci tu moze doradzą informatyczne głowy.
@mateos11 ja się nie boję stwierdzenia, że w moim przypadku było to wbrew pozorom celowe zaniedbanie, bo pamiętam jak na wizycie u ortodonty był temat stałego aparatu w moim przypadku, a po latach matka zaczęła mówić, że ja nie mogę wgl mieć aparatu bo astma