Wpis z mikrobloga

JESLI ONA NIE WYKAZUJE PIERWSZA TOBA ZAINTERESOWANIA TO:
- nie wazne jak zagadasz
- nie wazne ile zarabiasz i ile na nia wydasz
- nie wazne jak dlugo i ciezko cwiczyles na silowni
- nie wazne jaki masz status
- nie wazne jakie masz zainteresowana
- nie wazne jaki masz charakter
- nie wazne ile wziales dzis prysznicow
- nie wazne czy glosowaliscie na ta sama partie
- nie wazne ile kupiles suplementow
- nie wazne ile naczytales sie redpillowcow i kursow PUA
- nie wazne jak dlugo trzymales jezyk na gorze podniebienia
- nie wazne ktory jestes dzien na nofapie
- nie wazne ile miesiecy bedziesz sie o nia starac
- nie wazne czego nie zrobisz i nie wazne jak mocno bedziesz tryhardowal

I TAK NIC Z TEGO NIE BEDZIE, ZOSTANIESZ NAJWYZEJ WE FRIENDZONE ALBO CUCKIEM BECIAKIEM DO DAWANIA JEJ KORZYSCI.
WAZNA JEST TYLKO MORDA. JAK JEJ SIE PODOBASZ TO SAMA DO CIEBIE ZAGADA, OKAZE ZAINTERESOWANIE, ZAINICJUJE SPOTKANIE. TY PRAKTYCZNIE NIC NIE MUSISZ ROBIC. #przegryw #blackpill
Pobierz Xefirex - JESLI ONA NIE WYKAZUJE PIERWSZA TOBA ZAINTERESOWANIA TO:
- nie wazne jak za...
źródło: x
  • 11
- nie wazne ktory jestes dzien na nofapie


@Xefirex: Znaczy co, około siódmego dnia na nofapie kiedy to podobno jest większy poziom testosteronu żadna baba tego nie wyczuje? Idealny czas na rozpoczęcie tygodniowego nofap w sobotę, by w następną sobotę mieć podwyższony poziom. Dziwi mnie że nie wymieniłeś na tej liście C2H5OH po którym to wiadomo że tak jakoś łatwiej się gada i znikają wszelkie bariery w stylu nieśmiałość.
@Piteret123: zwykłe, niepewne siebie dziewczyny same nie zagadują, bo jest bardzo duże ryzyko ośmieszenia się. Faceci też potrafią być bezlitośni w swoich ocenach i po co miałby mnie np wpędzać w jeszcze większe kompleksy. Jeśli chodzi o tzw Julki, czyli te wystrojone i ładne, co to się większość z was podobają, to nie wiem jak to jest ale słyszałam, że niektóre faktycznie są na tyle pewnie siebie i zagadują jak im