Wpis z mikrobloga

xD

Cześć, mam na imię Paulina. Nie wiem od czego zacząć opis zbiórki, odkąd pamiętam uwielbiałam Johnnego Deppa. Od zawsze oglądałam filmy w których grał oraz śledziłam jego twórczość. Moim wielkim marzeniem jest chwila rozmowy oraz pamiątkowe zdjęcie. W tym roku, mam nadzieję dzięki waszej pomocy uda spełnić mi się to marzenie. Johnny Depp wraz z zespołem, w którym gra (Hollywood Vampires) odwiedzi w tym roku Polskę, istnieje możliwość kupna biletu Vip, który zapewnia spotkanie z zespołem w tym z Johnnym oraz pamiątkowe zdjęcie. Niestety sama nie jestem w stanie opłacić sobie biletu ze względu na wydatki związane z moimi studiami. Bardzo liczę na waszą pomoc by móc spełnić swoje marzenie.


#zrzutka #logikarozowychpaskow #johnnydepp #filmy
D.....S - xD
Cześć, mam na imię Paulina. Nie wiem od czego zacząć opis zbiórki, odkąd...

źródło: JD

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DFWAFDS: I mean nie wpłaciłbym nigdy na takie coś, bo uważam, że jak chcesz spełnić marzenie, które jeszcze nie kosztuje dużo, to nazbieraj sam, ale równie dobrze bym nie wpłacał na dziecko, które potrzebuje miliony, po to żeby całe życie #!$%@?ć po lekarzach i nie móc żyć bez respiratora, a ludzie wpłacają, także no.
  • Odpowiedz
@DFWAFDS

dobrze z dniem zbiera na bilet za 23k zł :)

Jeszcze więcej atrakcji czeka na fanów w pakiecie FRONT ROW Meet&Greet w cenie 23 500 zł. Wydając tę kwotę można liczyć na między innymi prywatne spotkanie za kulisami z Joe Perrym, Alice Cooperem i Johnny'm Deppem, podpisaną przez artystów gitarę oraz spersonalizowaną tablicę pamiątkową.


( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz