Wpis z mikrobloga

Ile to razy dziennie wchodzicie na wykop i trafiacie na te same treści? A może by dodać opcję "Przeczytane" w formie prostego przycisku, który by ukrywał treści po ich oznaczeniu? Dla mnie byłby to najlepszy upgrade w historii.

PS. Dajcie w ustawieniach opcję wyświetlania tych trzech komentarzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wykop20 @m__b @a__s
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile to razy dziennie wchodzicie na wykop i trafiacie na te same treści?


@gloglo: przecież na tym polega wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) powtarzanie codziennie tych samych treści żeby nachapać się trochę plusów
  • Odpowiedz
@gloglo gdyby ten bez jajek tak zrobił to spedzałbyś tu o wiele mniej czasu co równa się mniejszemu przychodów z reklam, resztę sobie dopowiedz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@gloglo: ja dawniej miałem taktyke ze plusowalem tresci ktore juz przeczytalem i na starym wykopie niezle bylo to widoczne.
Przestalem jak zdalem sobie sprawe ze plusowanie wszystkiego co jest w goracych niekoniecznie jest dobre xD
  • Odpowiedz
  • 0
@gloglo
w sensie ze sam bym to klikał? daj spokój. przecież appka może łatwo wiedzieć co Ci już pokazała i nie pokazywać więcej sama
  • Odpowiedz
  • 0
@K_R_S: Tak to widzę ze względu na to, że przeglądając same tytuły wykopalisk albo postów mógłbym je oznaczyć by ich już nie wyświetlać, niekoniecznie musiałbym je otwierać lub czytać. Czasem też może chciałbym do czegoś wrócić więc sam fakt wyświetlenia nagłówka wykopaliska czy posta na mirko nie powinien mi tego ukrywać.
  • Odpowiedz
@Sieloo: Robię podobny dodatek dla hejto. Dla złodzieji z wykopu już nic nie zrobię bo p------ę ten portal. Ja bez krawężnika nie umiem tego ścieku przeglądać. A odkąd 90% wartościowego contentu przeniosło się na hejto to już mi szkoda czasu żeby updatować ten skrypt. Tam trzeba tylko selektroy podmienić.
  • Odpowiedz