Wpis z mikrobloga

Mojego kota jakoś dziwnie potrząsa po zabiego sterylizacji, czy tam kastracji. Operacja byla w poniedzialek. U mnie byl od wczoraj a wczesniej u sąsiadki (kot na spółke) i cos takiego zauwazylem. Zastanawiam sie czy to cos normalnego po tym zabiegu czy nie

Oprocz tego nieustannie miałczy stojąc przed drzwiami albo przed oknem, bo chce wyjść na zewnątrz. Jest na to jakis sposób?

#kot #koty #pokazkota #pytanie #pytaniedoeksperta

(zdjęcie z wczoraj w nocy. W dzień nie jest spokojny)
Pobierz
źródło: 690b5a2bd75f7cca4ef26666e9f0306cb56c49e5fc578a48788877df4c7ccca2
  • 4
@essos: problem może być kaftanik. Koty tego nie tolerują. Musi się przyzwyczaić. Ale jak Cię dalej zachowanie niepokoi najlepiej skontaktuj się z weterynarzem.
@essos: kot miał antybiotyk? Po kastracji też powinien być na kontroli jak się goi rana itp. i wtedy można o to zapytać weta. U sąsiadki też tak miał? Był badany przed kastracją? Krew, mocz?
@iEarth: @Gmeras Wiem ze krew mial badaną i wyniki wyszły dobrze. MIal jakis antybiotyk, ale chyba 2 dni temu sie skonczyl i nie slyszalem nic ze trzeba wiecej podawac. Jeszcze ma jakis probiotyk, ktorego dzisiaj nie chcial zjesc.

Ale oglnie ze 2 razy se zdarł ten kaftasn. Wiem ze przynajmniej raz u sąsiadki i lizał rane i u mnie tez dzisiaj
@iEarth: @Gmeras A co do kontroli, to sąsiadka ktora z nim byla u weta, nie mowila ze trzeba sie stawiac na jakąś kontrole, tylko ze w czwartek mozna posjc szwy ściagnąć, albo samemu