Wpis z mikrobloga

Wiem, że pora niezbyt korzystna i walkowana wiele razy, ale - mieliscie kiedyś do czynienia z zjawiskami paranormalnymi? U mnie było tak: Po śmierci dziadka w łazience jego domu po północy zapaliło się światło w łazience (możliwa awaria bardzo starej instalacji - nie wiem)
Noc przed śmiercią jednej z babć o godzinie 00:03 w drugim pokoju usłyszeliśmy z mamą i siostrą zasypiając przesuwanie krzesła i to jak ktoś z wielkim trudem porusza się po pokoju - nikogo nie było jednak po sprawdzeniu przez mamę. Kolejna sprawa to stuknięcie 2 razy w szybę około godzinę po telefonie o śmierci drugiej babci. I ostatnia sprawa to zmarły ojciec, który mi się przyśnił ostrzegając przed czymś/kimś co później dokładnie się wydarzyło.

Wiem, że żaden przypadek z duchów nie został nigdy udowodniony ale czy mieliscie takie sytuacje? #duchy #paranormalne #sny
  • 64
@RazDwaOsiem jutro Ci odpowiem bo nie chce mi się pisać ale się o srałem z żoną mocno też po śmierci dziadka, chciałem to wytłumaczyć ale nie szło. Stałem już w drzwiach obsrsny. I uorzepadzam pytania nie wierzę w takie rzeczy i nie jestem strachliwy
gdy zmarł mój wujek to chwile przed dostaniem telefonu o tym, mojemu ojcu zespół sie autobus którego był kierowcą, (walnął sam z siebie wąż od chłodnicy) sam potem mówił ze to chyba dobrze bo mial w zwyczaju normalnie odbierać telefon w trakcie jazdy a gdy to usłyszał to az mu sie słabo zrobiło.
@RazDwaOsiem kiedyś byłem w stanie bardzo #!$%@?, zaraz po szkole, nieudana miłość, brak pracy, zajęcia i perspektyw no depresja wręcz, że chciałem się #!$%@? i miałem przynajmniej 3 dziwne sytuacje.
zrobiłem jakieś z dupy zdjęcie na którym było widać demoniczną twarz, czaszkę, szkoda że już chyba nigdy go nie znajdę bo byłoby hitem.
później siedziałem przy kompie do nocy, rodzice już spali, poszedłem się odlac, światło mrugnelo i zgasło, myślę No trudno