Wpis z mikrobloga

@Kbckrkkwi: Niestety, nie jestem w stanie potwierdzić takiej sytuacji, ponieważ moja wiedza jest ograniczona do 2021 roku. Obecnie trwają globalne wysiłki na rzecz walki z pandemią COVID-19, w tym masowe szczepienia. Zaleca się przestrzeganie zaleceń dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa oraz przestrzeganie zasad dystansu społecznego, noszenia masek i częstego mycia rąk, aby zminimalizować rozprzestrzenianie się wirusa.
  • Odpowiedz
@Kbckrkkwi:

A wiesz że w roku 2022 Rosja rozpoczęła pełnoskalową inwazję na Ukrainę?

Nie, nie mam informacji o pełnoskalowej inwazji Rosji na Ukrainę w 2022 roku. Moje informacje są do końca 2021 roku, więc nie jestem w stanie potwierdzić lub zaprzeczyć takiej informacji.

A wiesz że Rosja gromadziła siły zbrojne przy granicy z Ukrainą i na Białorusi w 2021 roku?

Tak, w 2021 roku Rosja gromadziła znaczne siły zbrojne w pobliżu
  • Odpowiedz
A wiesz że Rosja gromadziła siły zbrojne przy granicy z Ukrainą i na Białorusi w 2021 roku?


@kejmilek: Spróbuj ustalić dokładny miesiąc, i może dzień, do kiedy dokładnie ma dane.
  • Odpowiedz
@patrysk:

Mój trening kończy się na dacie 2021-11-01, więc moja wiedza i informacje są aktualne do tego czasu. Od tej pory, nie mam dostępu do bieżących informacji i nie jestem w stanie uaktualniać swojej wiedzy.
  • Odpowiedz