Wpis z mikrobloga

kilka rzeczy do poprawy w Wykop X od SebastianDosiadlgo:
* samo mi zmienia kolor liczby rzeczy w Wykopalisko na pomarańczowy, a chcę domyślny (czy też ten z wykopthebeststyle
* zmienia logo wykopu na orlen, a wolałbym zwykłe. jest dostępne tylko zwykłe w kolorze. wolę zwykłe, takie jakie jest domyślnie.
* chyba linki mają pozmieniane kolory, wolę domyślne/te z wykopthebeststyle (ale nie jestem pewien czy faktycznie coś jest niestandardowo bo dokładnie nie sprawdzałem, tylko widzę jakieś opcje do tego w twoim stylu).
* o nie nie nie, zepsuło przycisk plus. w wykopthebeststyle jest to bardzo dobrze zrobione a Wykop X mąci... :((

czyli po prostu dodaj do każdej opcji wartość domyślną, która po prostu NIC nie robi z daną rzeczą.

ja skorzystałem z twojego stylu:
* przesunięcie Hity Obserwowane Ulubione na dół lewego paska (bardzo dobry pomysł)
* usunięcie ikonki kratki z powiadomieniami z tagów (bo używam tylko Kategorii własnych, nie używam powiadomień.

@SebastianDosiadlgo

#wykopwnowymstylu #wykopchangelog #wykop #nowywkop #wykop20 #wykopnext #wykop2023 #moderacja #administracja
  • 2
Opcją "domyślną" przy każdym przycisku jest stan wyłączony - wtedy wtyczka nic nie robi
Opcja "domyślna" w liście wyboru ma napis "(domyślna)" - dodałem to bo tak sugerowałeś wczesniej.

@look997: wystarczy, że wyłączysz wszystkie opcje (te, które są włączone, czyli są na zielono) wyłącz przyciskiem na szaro,
a z list wybieralnych (np. logo wykopu) wybierzesz wszędzie opcję "Domyślna" i masz czysty wykop.

Kolory linków wyłączasz opcją nad tymi kolorami:
Zmień kolory
@SebastianDosiadlgo:

Kolory linków chyba faktycznie są ok (bo mam powyłączane wszystko).

Liczba nowych wykopalisk - faktycznie pominąłem jedną opcję, można ustawić domyślnie i jest ok.

---

Opcja "????????Belka: zmień logo Wykopu" nie ma wartości domyślnej. Jest orlen white, orlen color, wykop color i jakieś randomowe nany cat. nie ma wykop white.

Te przyciski plus są zepsute nadal. Nie wiem co zrobić.

---

Ogólnie czuję pewien dyskomfort, bo nie wiem czy faktycznie