Wpis z mikrobloga

Chlop poczytal troche tag #tinder i smutno sie zrobilo. Te normiki spotykaja sie z tymi Polkami a ja nic. Nuz nawet nie o to chodzi ze ja mam zero par, nikt mnie lajkuje. Ale nawet jakbym mial pary to pojscie na spotkabie z bezlitosna Polka byloby nie do przejscia dla mojej psychiki.
Zlwaszcza xe nagroda za zwyciestwo i tak nie zawsze jest warta. No bo jusz 30 lat to wiecie, wyrahowana moze byc Polka.
Plakanko czemu musialem wylosowac brzydki ryj razem z autyzmem.
#przegryw
#przegryw
Pobierz aczutuse - Chlop poczytal troche tag #tinder i smutno sie zrobilo. Te normiki spotyka...
źródło: download
  • 21
no ale ja jusz po30 i 30 sie hlopu podobaja


@aczutuse:

Tak Ci powiem z doświadczenia, że te ok 30 to już wyższy poziom trudności. Jak wróciłem po 10 latach związku na rynek matrymonialny i spotkałem kilka koleżanek z Tindera to zwątpiłem. Wyjechałem do Niemiec i tu sobie dobrą, niemarudzącą babę znalazłem. Jak znasz jakiś język to polecam kierunek zachodni - jest sporo Azjatek z południa i południowego wschodu, które wolą
@Jin: no a po czym to sprtwadzaja?
ja se jestem programista15k to sie akurat o zarobki nie bojem, ale nie cialbym zeby ona mie po zarobkach wybierała czy po ubiorze. No ryj mam słaby ze względu na zaawansowane łysienie. Gdybym miał włosy bujne jak dawniej to bym wyglądał znośnie se.
Koreanki tez leca na Polaków? Jak to bogaty kraj...
@aczutuse:

Trafiają się w PL również dobre kobiety, ale trudno znaleźć bo w tym wieku już poprzebierane.

Azjatki w Niemczech nie interesuje co w jej kraju pochodzenia, tylko, żebyś Ty był fajny. A jak mówisz, że spec IT to może być na plus i bez zarobków bo wiadomo, że chłop z głową na karku.
@pamareum: teraz 20k na fakturze se... noaj a tez pamietam te czasy... to bylo 3k nawet, potem dlugo 4k... i szmacili...
jeszcze do biura sie wtedy jezdzilo ech... chlop jeszcze wlosy na łbie miał i wtedy odkrył tag koliegów i się skapnął, że takich jak on jest mnóstwo a nie że tylko jeden chlop spie.rdolony