Wpis z mikrobloga

  • 0
@luxkms78: Bo skrytykowalem Ci zupe?


A majonez tez rozcienczasz, jak kanapke robisz, bo za ostry? Kij w dupsku sie ruszyl, bo ktos zumpke skrytykowal? XD


@AdamoEL: Ale ja to mam głęboko w 4 literach co Ci się podoba a co nie. Przejmowałbym się tylko wtedy jakbym Cię szanował i podziwiał - a tak? Nie obraź się ale jesteś dla mnie tylko jeszcze jednym zakompleksionym, pryszczatym wykopkiem.

Przecież to od razu
  • Odpowiedz
  • 0
@luxkms78: Wiesz, jakbys mial, to bys w ogole ten komentarz olal, ale ze odpisales to cos znaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potrzebujesz autorytetu, zeby Ci mowil co jak wyglada? Oj chlopie :D


@AdamoEL: Odpisałem z grzeczności i tylko dlatego. Według mnie jesteś bardzo zakompleksiony - nic złego ale na pewno nie jest to powód do radości.
  • Odpowiedz
  • 0
@luxkms78: Naprawde nie moge zrozumiec, jakim logicznym ciagiem sie kierowales, ze od krytyki zupy doszles do kompleksow. Cos niesamowitego. Freud bylby dumny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AdamoEL: Nie rozumiesz bo to nic nowego u Ciebie. Szybciej by było wyliczyć co rozumiesz. O wiele szybciej
  • Odpowiedz
  • 0
@luxkms78: A mozesz sprobowac wytlumaczyc? Daj zakompleksionemu chlopaczkowi szanse!


@AdamoEL: Nie, Co to za roszczeniowa postawa - "dej"? Koło wuja mi to lata czy coś rozumiesz czy nie.

bo zupy to raczej nie chce ( ͡º ͜ʖ͡º)


@AdamoEL: Na bank bym Ci jej nawet nie dał. Ale życzę Ci aby Ci jej nie zabrakło w życiu.
  • Odpowiedz