Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie raduje?
Na całe społeczeństwo wykopowych kobiet, było tylko 4 "osoby", które sprzedały swoje ciało. Z jednej strony cieszy że tak mało kobiet które jawnie się nie szanują na wycop, z drugiej trochę smutno, że taka super akcja jak WOŚP promowana i wspierana jest prostytucją (bo inaczej czegoś takiego nie mogę nazwać). Jednak beka większa z cuckolda, które zdjęcie swojej dziewczyny dał xD

A, widziałem jeszcze że jedna z tych "osób" robi podobne dla facetow, trzeba wysłać knage i jakiś normik pisał, że z chęcią zobaczyłby od knagi w górę osoby które "hejtowały" te akcje żeby z nich się pośmiać. Czyli typowo normicze gadanie i hipokryzja, jak to wygląd nie ma znaczenia, a tak to efekt halo i z góry zakładanie, że osoby krytykujące to grubasy z małymi fiutami xD

#przegryw #takaprawda #wosp #p0lka
z.....s - Wiecie co mnie raduje? 
Na całe społeczeństwo wykopowych kobiet, było tylko...

źródło: db8

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@zartos
Ale wy jesteście wszyscy #!$%@?. Przecież to tylko cycki. Na zachodzie panny opalają się topless/nago, korzystają z koedukacyjnych szatni czy pryszniców i nikt się nie sra że inni widzą cycki.
  • Odpowiedz
@zartos: Tak to jest byku jak kobiety się za coś biorą, byle cyce pokazać byle by atencja i plusy na wykopie się zgadzały XD ehhh żałosny podgatunek człowieka służący tylko do rozmnażania dalej żałosny
  • Odpowiedz
@zartos: i niech mi ktoś powie, że konserwowane wykopki to nie odpowiedniki talibów. Byście zobaczyli nudystów na plaży to chyba byście zaczęli wzywać do palenia na stosach. I to określanie wartości kobiety po tym, że odsłoniła inny kawałek ciała niż zazwyczaj widać w naszej kulturze xD
Równie durne co ocenianie mężczyzn po tym czy się potrafią #!$%@?ć, czy mają dużo kasy, czy często zmieniaja koiety i inne durne stereotypy.
Patriarchat
  • Odpowiedz
@zartos:

promowana i wspierana jest prostytucją (bo inaczej czegoś takiego nie mogę nazwać)


To jest coś ze spektrum autyzmu czy zaburzenia kompulsywne, że odczuwasz potrzebę używania słów niezgodnie z ich definicją?
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Według mnie normalnym jest kojarzenie pokazywania ciała z #!$%@?. O ile elementy ciała jak przedramie, łydki są z reguły mało seksualne, tak takie cycki są praktycznie największym kobiecym atutem dla większości ludzi. Jeżeli laska pokazuje je każdemu, to jaka radość z posiadania takiej kobiety dla siebie? Ok, możesz je dotykać, ale wiesz o tym, że każdy je widzi. Dlatego mnie dziwi ta "nowoczesność" w pewnych kontekstach. Równie dobrze możesz
  • Odpowiedz