Wpis z mikrobloga

@smutny_przerebel: co za bzdury, nie bronie Sykulskiego bo nie znam jego całej "twórczości", ale to co przedstawia ten michał marek, to zwyczajny populizm nie poparty dowodami, przypisami, wypowiedziami (to anty teza naukowca) etc.. słowo przeciw słowu. wskaż mi dowód na jego agenturę, a nie poglądy z którymi się nie zgadzasz, bo to co robisz jest typowe dla Propagandy czyli dzielenie społeczeństw na obozy i szukanie wrogów publicznych i cenzurowanie ich. jak
@dotnsau: ileż można słuchać waszego wycia 24/h zrobiliście z wykopu tube propagandową, do tego stopnia, że ostatnio jeden z waszych trolli przekonywał wykop do pięciu ukrainskich noblistów, którzy są noblistami tylko na ukrainskiej wikipedii xDDD nic dziwnego, że ludzie już tego szajsu nie oglądają..
bo to co robisz jest typowe dla Propagandy czyli dzielenie społeczeństw na obozy i szukanie wrogów publicznych i cenzurowanie ich


@vismaiorr: i dokładnie to właśnie na tym portalu robisz. Dyskusja z tobą będzie tak samo racjonalna jak przekonywanie jakiegoś Wani zza Kaukazia do naszych, europejskich racji. Dowodów żadnych przedstawiać nie muszę, bo przeciętny Polak wie kto jest agresorem, kto od setek lat posługuje się mocarstwową polityką i zdaje sobie sprawę z
@smutny_przerebel: gościu, my mamy napiętą sytuacje z Rosją i nie mamy obecnie broni pancernej której zrzekliśmy się na potrzeby Ukrainy.. i zdaje sobie sprawę z sytuacji w Grecji bo wielokrotnie tam byłem. przypominam, że Grecja i Turcja jest w nato, tak jak byś mi chciał wyjeżdżać z tym, że nato nas obroni i nie potrzebujemy wojska.

https://klubjagiellonski.pl/2022/10/26/czy-to-dzieki-polskim-czolgom-ukraina-zwyciezyla-pod-charkowem/
https://www.youtube.com/watch?v=Mj90Ng_HW8I&t=1s
polecam komentarze od rzekomych wojskowych..

dalej nie podałeś żadnych dowodów tylko bredzisz i
@vismaiorr: niby doskonale znasz sytuacje, a podajesz nietrafiony argument z greckimi Leopardami.
Już mniejsza o dość kontrowersyjną kwestię przekazywania uzbrojenia na Ukrainę, bo argumenty padajace po obu stronach są racjonalne.
Ale to co ty wyprawiasz na tym portalu, to jest zwykła ruska propaganda. Jesteś pożytecznym idiotą kremla, doskonale wpisującym się w ich politykę dzielenia zachodniego społeczeństwa.
@smutny_przerebel: zupełnie nie masz racji, po prostu nie godzę się na zakłamywanie rzeczywistości. A temat Ukrainy śledziłem jeszcze długo przed wojną, i wiem czym ten kraj jest, i co sobą reprezentuje i co ze sobą niesie.Wiem, że nie którym palą sie styki jak słyszą, że można nie popierać ani Rosji, ani Ukrainy, i to nie oznacza od razu braku wsparcia dla Ukrainy, ale tego też raczej nie jesteś wstanie zrozumieć. fajnie
nienawiść zeżarła wam mózgi


@vismaiorr: i to pisze osoba, której "twórczość" sprowadza się w głównej mierze do wrzucania gąbek, chałw, kopulujących słoni. Czysta hipokryzja.
Naprawdę oczekujesz, żebym chciał się silić na jakąkolwiek merytoryczną dyskusję z tobą?
Już o fakcie, że o agenturze Sykulskiego z moich ust nie padło nawet słowo, nie chce mi się wspominać.
@smutny_przerebel: twój pierwszy wpis to insynuacja tego o czym pisze, próbujesz sie wykręcać. dalej czekam na poparcie tego o czym piszesz, czekam na fakty, a nie twoje urojenia. ewidentnie brak ci kultury, skoro nie jesteś wstanie przyjąć, że ktoś może mieć inne zdanie od ciebie(podając dowody, lub o nie prosząc). a to kto ma racje, dowiesz sie w przyszłości, ja nie wiem wszystkiego, natomiast wy przedstawiacie pogląd, że wiecie wszystko, i
twój pierwszy wpis to insynuacja tego o czym pisze, próbujesz sie wykręcać.


@vismaiorr: ty masz więcej niż naście lat? Serio pytam. Czytam ten tekst i widzę przed oczami takiego średnio ogarniętego liecalistę.

ewidentnie brak ci kultury


@vismaiorr: merytoryka poziom zero, tracić czasu na dalszą dyskusję z tak miałki intelektem nie zamierzam, wybacz.

a te wpisy były, bodajże po aferze z rakietą i tym co ukraińskie trolle tu wyczyniały...


@vismaiorr: