Wpis z mikrobloga

twierdzenie że na Ukrainie nie ma łapówkarstwa lub jest ono zbliżone do polskiego świadczy o głupocie lub totalnej ignorancji.


@dizzydom: Jest większe, ale robią coś w tym kierunku i nie napisałem że nie ma korupcji na Ukrainie, no szanujmy się oczywiście że jest. xdd
Ukraincy nigdy się nie zmienią, bo oni mentalnie są tacy sami jak kacapy.


@Papileo: Jak widać wyżej stoją od nas, oni zatrzymują bo u nas machloje władzy od kilku lat kryte. Wszczete sledztwa sa mrożone wobec ludzi z obozu władzy np. Adruszkiewicz, ktoremu już miano stawiac zarzuty i w ostatniej chwili wymieniono prokuratora no i sprawa przycichła.
I powiedz mi jaki to ma związek ze na Ukrainie jest korupcja większa niż u nas? Nagle jak w Polsce jest #!$%@? to nie można narzekać ze na Ukrainie tez?


@Szalom: Umiesz czytać po polsku?
Odpowiadałem gościowi, który twierdzi że tego w Polsce nie ma, a właśnie że jest :DD
Nie, u nas nie dzieją się nawet rzeczy zblizone do korupcji z Ukrainy


@djtartini1: To prawda, na przykład nie słyszałem aby komendant na Ukrainie odpalił granatnik na komendzie, który znalazł się tam w wyniku korupcji, a w dodatku nie poniósł żadnych konsekwencji XD
To prawda, na przykład nie słyszałem aby komendant na Ukrainie odpalił granatnik na komendzie, który znalazł się tam w wyniku korupcji, a w dodatku nie poniósł żadnych konsekwencji XD


@Mandarex: Na Ukrainie wojskowi sprzedawali całe setki czołgów i helikopterów i byli bezkarni, a Ty piszesz o jednym granatniku. Jak to powiedział były prezydent Kuczma, o pozostawieniu na Ukrainei broni atomowej, że to jak dać małpie granat.
@Papileo: państwo trzeciego świata, zupełnie inna cywilizacja. na szczęście oddajemy im miliardy z naszych podatków, żeby takie skorumpowane śmiecie jak ta baba mogły jeszcze bardziej się wzbogacić.
@Papileo: LOL, mądrości z kraju nad Wisłą od 20-letniego społecznego ścier** spod patostreamów. Ruscy jednak mieli rację co do jednej taktyki, że raz na jedno pokolenie trzeba wychować dywersją bandę głupków, a potem uruchomić śpiochów którzy ich poprowadzą. Wracaj do oglądania Korwina, Michalkiewicza i Jabłonowskiego.
@Papileo: tymczasem polska: 2 miliardy co roku na tvp, 3 miliardy utopione w ostrolece, miliony jak nie po raz kolejny miliardy w wiatrakach, 70 mln sasina, obajtek i spolka, morawiecki i jego wille na spole z kosciolem.

No i wisienka na torcie: 770 mld utracone przez ziobro i kolegow z unii.

Tymczasem 30 procent poparcia dla pisu, a jeszcze nie wyciagneli swoich asow z rekawa (czekaja na okres wyborczy)

Za parę
Nie, u nas nie dzieją się nawet rzeczy zblizone do korupcji z Ukrainy


@djtartini1: pewnie dlatego prezydent pewnego miasta miał nie 3 a 10 czy tam 12 mieszkan, jego córka 1 mln na koncie a on wszystko tłumaczył, że to hajs z prezentów na slub i z saksów przywiezione przez rodziców i teściów, w walizkach. xd
pewnie dlatego prezydent pewnego miasta miał nie 3 a 10 czy tam 12 mieszkan, jego córka 1 mln na koncie a on wszystko tłumaczył, że to hajs z prezentów na slub i z saksów przywiezione przez rodziców i teściów, w walizkach. xd


@wuwuzela1: To wciąż jakieś drobne nawet przy tej ostatniej sprawie na Ukraiinie, a to i tak nic z poprzednimi. Zupełnie inna skala. Równie dobrze można znaleźc przykłady korupcji w
To wciąż jakieś drobne nawet przy tej ostatniej sprawie na Ukraiinie, a to i tak nic z poprzednimi. Zupełnie inna skala. Równie dobrze można znaleźc przykłady korupcji w Szwajcarii czy Szwecjii i porównywać, że przecież to samo co na Ukrainie.


@djtartini1: u nas nie trzeba szukać xd
@djtartini1
@Dorodny_Wieprz

No wcale obsrajtek nie kupił sobie n posiadłości XD

jedna zasadnicza kwestia - sam fakt wjazdu SBU na chatę oznacza, że starają się walczyć z korupcja. To z kolei oznacza, że jesteśmy dużo gorsi niż Ukraina, bo u nas nawet nie udają, że walczą. wyobraża sobie ktoś, że służby wpadają do jakiegoś pisowca i go np aresztują? Przy obecnej władzy to jakaś abstrakcja.
NIK chciał zrobić kontrolę w Orlenie to