Wpis z mikrobloga

Pokaż mi jakąś pierwszą lepszą afere gdzie czołowy wojskowy z Polski przyjął łapówkę 400 tys dolarów tak jak na Ukrainie ostatnio.


@Samuraj_ze_Spychowa: Lol, dopóki coś nie jest nazwane łapówką, to oznacza że jest wszystko gut gut :DD

Pamiętasz Caracale?
Polski podatnik przez głupią decyzje macierewicza musiał wypłacić Francji 80 milionów złotych kary za zerwanie podpisanego kontraktu, to jest twoim zdaniem w porządku? Bo nie nazywa się łapówką? ( ͡° ͜
Ja również mógłbym bez końca o Ukrainie, a kwoty X10 w biedniejszym kraju. Stąd Kulczyk wysiadał przy ukraińskich oligarchach, nawet przy premier Tymoszenko. No i ta korupcja towarzyszy codzienne, w zwykłym życiu. Kiedy ostatnio płaciłeś łapówkę w Polsce?


@djtartini1: Wyskoczyłeś z góry idiotyczną tęzą, że w Polsce się takie rzeczy nie dzieją, kiedy tu i teraz każdy Polak zapłacił orlenowi 700 zł extra dla jaj. :D
Za prąd pewnie też kwoty
BayzedMan - >Ja również mógłbym bez końca o Ukrainie, a kwoty X10 w biedniejszym kraj...
@BayzedMan: dziwni ludzie, że coś nie jest łapówką w sensie stricte kasą w walizce to uważają, że nie ma problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeb&@ą ludzi w tym kraju aż trzeszczy, na każdym kroku, wcale się z tym nie kryją no bo przecież wszystko jest zgodnie z prawem więc debile mówią, że u nas problem korupcji nie istnieje. No i jak w tym kraju ma być dobrze...
jak napiszesz coś negatywnego o Ukrach to już jesteś onucą.


@Papileo: a pisałeś o tej korupcji wcześniej? czy nie o korupcji ale "coś negatywnego"?

jak "coś" się pisze aby dowalić no to słusznie jest to krytykowane,

ale o tej aferze korupcyjnej już od wczoraj czy przedwczoraj jest pisane i nie widziałem aby ktoś miał z tym problem, przeciwnie, jest OK, że się za to wzięli
@JestemZielonka123: Zapomiałem o tej aferze z handlarzem bronią na 200 mln złotych, to było coś. xD

Tak samo jak Kopalnia Turow, która kosztowała Polske 560 mln złotych, lmao.
Też kilkanaście milionów ton węgla w 2021 roku zniknęło z magazynów strategicznych kopalń, przez co przepłaciliśmy miliardy złotych na sprowadzane z indonezji i innych krain błoto to znaczy węgiel. :D

https://www.money.pl/gospodarka/wegiel-z-indonezji-wydalismy-20-mld-zl-na-sprowadzenie-do-polski-milionow-ton-blota-6812996658494176a.html

Powtarzam, w Polsce nie ma korupcji, my po prostu tracimy magicznie miliard
Zapomiałem o tej aferze z handlarzem bronią na 200 mln złotych, to było coś.


@BayzedMan: tak i ta akcja, że w momencie śmierci w Albanii zniknął z rejestrów osób poszukiwanych, no co za przypadek... Kwintesencją tego wszystkiego była siedziba firmy. Człowiek zakłada zwykłą JDG to US sprawdza miejsce prowadzenie działalności, państwo przelewa 200 milionów na konto firmy której siedziba wygląda gorzej niż warszawskie meliny - wszystko jest legitnie ( ͡°
Wyskoczyłeś z góry idiotyczną tęzą, że w Polsce się takie rzeczy nie dzieją, kiedy tu i teraz każdy Polak zapłacił orlenowi 700 zł extra dla jaj. :D

Za prąd pewnie też kwoty idą w miliardy.


Powtarzam, nic się takiego w Polsce nie dzieje, jest gut gut


@BayzedMan: Nieprawda, że się nie dzieją, dzięją się w każdym kraju i nie mówiłem wcale, że w PL jest idealnie. No ale wciąż w PL
tak, tak urzedniczka zarabiajaca 500zl przyjedzlaa na kontrole panamera , ja pierd.....czego sie nie wymysli dla kilku plusikow pod komentarzem


@niewyspany_kot: Więc sprawdź sobie afery korupcyjne m.in. premier Tymoszenko zielonko. Zresztą tą firmę można też sprawdzić branża podłóg drewnianych