Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, czemu ten wasz niby minister gospodarki nie postuje konkretnych przepisów z prawa które należy naprawić, które się da w polskich realiach zrealizować, czemu nie proponuję rozwiązań, tylko; czyta wam spis treści do ustawy podatkowej, przytacza jakieś ogólniki z prawa i zadaje wam pytania z tezą?

Czyżby dlatego bo jest to partia dla mentalnych przedszkolaków na poziomie starych dziadów od 13 i 14 emerytury która tak naprawdę oszukuje ludzi rzekomym dobrobytem za jej panowania?

#konfederacja #bekazlewactwa #mentzen #korwin #podatki #gospodarka #polityka
  • 10
@Trelik typie, uwierz mi, ja to se oglądam, i tam kompletnie są same banały i ogólniki, tam nie ma w najgorszym wypadku NIC co by sugerowało że facet ma rację i należałoby stworzyć projekt ustawy do dalszych konsultacji (czego oczywiście NIE ZROBILI I NIE ROBIĄ)
@tigerus78: To chyba niezbyt dokładnie oglądasz. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami to wpadaj na kanał Konfederacji na JuTub, konferencje mają codziennie, często z projektami ustaw i poprawek które omawiają.
@wojtas_mks co ty bredzisz, nie mają nikogo lepszego w tej trollerni? dosłownie były na wykopie dyskutowane ich wrzuty i praktycznie nic dobrego nie mieli, wszystko było wywalane nawet przez liberałów