Wpis z mikrobloga

Jak to mnie więcej wygląda jeżeli chodzi o spotykanie się 2 normalnych osób?
1 spotkanie takie zapoznawcze, obie strony chcą kolejne
2 spotkanie jakiś przytulas czy coś luźniejsza atmosfera
3 to samo co 2
4 jakieś chodzenie za rękę itp?
Czy tak to wygląda czy trzeba się spotykać 10 razy zanim się kogoś dotknie? Jak to wyglądało u Was?
#randki
#zwiazki
#tinder
  • 7
  • Odpowiedz
@G123: moja najdłuższa, bo 3 letnia relacja to na pierwszej randce Całowanie, druga to samo, trzecie już jakieś robótki ręczne wjechały, a dalej to już samo poszło.

Pozostałe o wiele krótsze to już różnie bywało, Całowanie na pierwszej/drugiej, seks na trzeciej/czwartej. Trwały max. Parę tygodni. No i oczywiście pełno randek zakończonych na pierwszym spotkaniu.
  • Odpowiedz
@G123: Jak będzie okazja to mówisz do laski "przecież Ty już wiedziałaś w momencie kiedy tu weszłaś, po co się droczyć" całujesz i zabierasz na chatę. Jak już się panna umówiła na spotkanie to pójdzie, chyba że jesteś brzydszy niż na zdjęciach albo zachowujesz się jak debil. Nie ma w tym wielkiej filozofii.
  • Odpowiedz
@G123: zapomnij o takich założeniach, planach czy strategiach bo nie ma żadnej reguły.
Bywałem na randkach gdzie punkt nr1 trwał 2-3 spotkania a były i takie gdzie punkt 5 i 6 były na pierwszej :D
  • Odpowiedz
@G123: jak wyżej. Zapomnij o jakichkolwiek wytycznych. Był tu tna tagu taki delikwent kilka dni temu, co to się nasłuchał, że na pierwszej randce ma pozostać niedosyt i tajemniczość. I zgadnij? Drugiej randki nie było :(

PS: U nas nie było punktu 3 :)
  • Odpowiedz
@G123: Uważam podobnie, jak reszta, że wszystko zależy od konkretnego przypadku i ciężko tutaj wskazać, jakieś wytyczne. Dużo zależy od tego, jak się spotkanie układa, jaka jest atmosfera etc. Ja od dłuższego czasu stosuję przytulas w formie przywitania na pierwszym spotkaniu.
  • Odpowiedz
@G123: kiedys podsluchalem rozmowe dwóch dziewczyn w autobusie. Jedna z nich opowiadala o jakims chlopaku, ze jest troche slaby, bo na pierwszej randce to tylko rozmowa, dopiero na drugiej jakies tam przytulanie i calusy.
Wiele mi to rozjaśniło w mysleniu dziewczyn. Generalnie, to jesli jest vibe to lecisz grubo na 1 randce. A jesli na drugiej chociaz nie przelizesz, to szanse ze zrobisz to na kolejnej oceniam na niskie
  • Odpowiedz