Wpis z mikrobloga

@Dominek: Póki co ta kolej jest w moim odczuciu tak samo realna jak powstanie CPK ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale przecież można dojechać pociągiem ze Szczecina do Poznania
  • Odpowiedz
A Polska? Niestety poraz kolejny nas wyklucza, jako szczecinian z szybkiej komunikacji kolejowej z resztą kraju.


@Dominek: wyklucza? Przecież 10rok remontują Szczecin - Poznań :D potężna inwestycja!

jeszcze z 4 lata i będzie może tak samo szybko jak studia zaczynałem... Trochę powyżej 2h.
  • Odpowiedz
@PanPeno: Zarządzanie oczekiwaniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dominek Jestem z warmińsko-mazurskiego, wiem co czujesz, spójrz na obie mapy i zobaczysz że nie istniejemy z perspektywy centrali. Jeziorka, skansen, lasy i zamki krzyżackie, i tak ma zostać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PfefferWerfer a u nas morze, imprezka w lato i port od biedy dowinansowany, zachodniopomorskie całkowicie rozumie wasz problem, chociaż niby do nas przyjedza najwięcej turystów w Polsce według statystyk
  • Odpowiedz
Dobrze, że Niemcy ogarniają kolej i za jakiś czas będzie bezpośrednie, szybkie połączenie kolejowe do lotniska w Berlinie.


@Dominek: tym bardziej przykro sie na to patrzy jak w na poczatku XX wieku polaczenie Berlin-Szczecin-Kolobrzeg bylo jednym z wazniejszych w Niemczech
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bylembordo oczywiście, do dzisiaj grono Niemców z sentymentem przyjeżdża do Kołobrzegu, w wakacje mam wrażenie, że częściej słyszę tam niemiecki, niż polski
  • Odpowiedz