Wpis z mikrobloga

30 jeśli nie 40 letnia matka #p0lka wali się co 2 dzień z innym gościem pod nieobecność męża, w 3 miesiące zalicza 50 typa, a tymczasem taki jurny chłop jak ja przez 28 lat nie może znaleźć dziewczyny co by mu rękę dała potrzymać, nie mówiąc już o czymś więcej. Jeszcze zaraz 3 wojna światowa i chłop miałby iść i walczyć i ginąć za prawie 30 lat celibatu.
Chore życie.
#przegryw #samotnosc #depresja #blackpill
ZedMistrzCieni - 30 jeśli nie 40 letnia matka #p0lka wali się co 2 dzień z innym gośc...

źródło: comment_1600039229BBUOWcKvpm7YETj8tjCmex

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@sylben: już lecę walczyć za dwójkę obcych mi ludzi, którzy będą mogli piepszyć się w spokoju dzięki mojej bezsensownej i frajerskiej ofierze.

Tym lepiej, że Ci ludzie mają w tyłku moje istnienie i w ogóle to co bym dla nich robił.

A jeszcze lepiej, że tą dwójką będzie p0lka zbiegła do niemiec i obywatel tamtejszego kraju albo mokebe. Ponadto ten sam niemiec aktualnie prowadzi politykę (za sprawą swojego rządu) zbliżającą nas
  • Odpowiedz
chłop jak ja przez 28 lat nie może znaleźć dziewczyny co by mu rękę dała potrzymać


@Zed_Mistrz_Cieni: to może się #!$%@? w końcu zastanów nad sobą i ogarnij. zacznij od usunięcia tu konta.
  • Odpowiedz
@matuesz_adamiec: a czy to nie chodzi w ścianie o to, że taka baba skończy samotna i nie będzie w związku i nie stworzy szczęśliwej relacji na dłuższa metę? Bo Jedyne na co może jeszcze liczyć to przebolcowanie przez bandę chłopów?
Pytam bo nie znam się na tych wszystkich pillach xD
  • Odpowiedz