Wpis z mikrobloga

wiec nic dziwnego w tej narracji lewicy.


@xdTM: Obrona z gruntu neoliberalnego (damy wam kasę, zaniedbamy państwo, walcie się) i wadliwego rozdawnictwa przez lewicę jest dziwna.
@Szalom: poczytaj sobie przekazy medialne i oceny różnych wywiadów przed rokiem 2021.
Patrząc przez pryzmat tego co się wydarzyło można złudnie myśleć że "no nie dało się nie domyśleć"
@xdTM: dlatego nigdy nie można słuchać lewicowców - ich myślenie wyklucza możliwość że coś może pójść nie tak.
A z racji że lepiej zakładać że coś pójdzie nie tak i być na to gotowym niż zakładać że wszystko pójdzie dobrze i nie być gotowym na katastrofę wnioski przy urnie nasuwają się same
@xdTM: Nie mówię że przekaz był dobry, wiele polityków uważało że nic nam nie grozi, nie tylko z lewicy, a Kaczyński Lech jak powiedział w 2008 najpierw Gruzja potem Ukraina może kraje Bałtyckie i może Polska to został wyśmiany i określony łatką rusofoba XD nie martw się, nie jestem pisowcem, tylko wspominam. Ale mimo wszystko wyszło na to że byliśmy zaślepieni i powinniśmy się tego spodziewać.
Najlepsze ,że połowa tu ma poglądy lewicowe


@Quardoz: Myślę, że większość tutaj chciałaby aby rząd się #!$%@?ł od ich pieniędzy. To nie są poglądy lewicowe. No chyba, że poglądami lewicowymi nazwiesz nie #!$%@? się kto z kim chodzi za rękę, czy ma wspólne łóżko. Ale co w tym przypadku ma rozdawnictwo myśliwców to ja nie wiem.

Z drugiej strony to po co powstało NATO? Dlaczego do niego wstąpiliśmy? Tutaj trzeba podchodzić