Wpis z mikrobloga

Dostałam dzisiaj wypowiedzenie w pracy, w której chciałam zagrzać miejsca na dłużej
Redukcja etatów
W większości firm teraz tak to wygląda i ofert dla rekruterów w IT też nie ma jakoś dużo
Próbuje być dobrej myśli
ale
od początku roku wydaliśmy 4,5k na auto (zawór EGR a później stłuczka + ubezpieczenie), 3k na fizjoterapeute dla niebieskiego (uraz barku na siłowni), w piątek nad ranem gdy spaliśmy pękł nam wężyk doprowadzający wodę do lokalu i zalaliśmy 5 mieszkań, zdążyłam się w sobotę upodlić (nie do końca zamierzenie) tak, że skończyłam imprezę przed 23 rzygając i muszę oddać płaszcz do pralni. A dzisiaj dostałam wypowiedzenie.

Trzeba anulować ten rok. Trzeba to anulować bo przegramy.
  • 9
@kt13: U mnie druga połowa 2022 była konkretnie #!$%@?: sąd dwa razy, choroba, usterka zdrowotna, złomowanie auta, kłótnia z obcą osobą, problemy z zakupem auta i inne pierdoły. Nie poddawaj się!
Trzeba anulować ten rok. Trzeba to anulować bo przegramy.


@kt13: Też mam wrażenie, że obiektywnie rzecz biorąc ten rok zaczął się słabo i jakoś tak smutno... Ale nie ma co popadać w pesymizm... Będzie dobrze... może ten nadmiar nieszczęść oznacza po prostu, że wasz własny limit pecha na ten rok właśnie wyczerpaliście ( ͡° ͜ʖ ͡°). Trzymajcie się ().
@e_m_p: no normalnie, za licznikiem jest wąż doprowadzający wodę do lokalu z pionu, taki metalowy. Woda lała się w nocy w tym takim jakby szybie za kafelkami, bo wąż #!$%@?ął a w nocy podobno największe ciśnienie wody (tak hydraulik powiedział). Zalane dwa mieszkania pod nami i trzy mieszkania w drugiej klatce, z którą ten pion dzielimy. I to wszystko w jakieś 2h. Obudzili nas sąsiedzi o 4tej, a później wybierałam pół