Wpis z mikrobloga

@40latek: jutro masz CPI DE rano, jak będą #!$%@? to #!$%@?, ze tego stopa to Ci złapie 50pkt niżej. Osobiście gram „małe” S, z opcja dokupienia przed wystąpieniem Powella jeśli wcześniej nie zaskoczą podwyżka o 50pkt. Rynek pracy dalej mocny, inflacja mimo wszystko dalej wysoka, bazując na tym co mówił na ostatnich wystąpieniach ciężko mi sobie wyobrazić, żeby aż tak zmienił nastawienie.
@40latek: Na dziennym strasznie dupiate miejsce tego dzisiejszego cofnięcia, bo pasuje niemal idealnie w równoległy kanał. No i rynek zamyka się poniżej wszystkich maksów od połowy listopada do grudnia. Moim zdaniem wyciągnąć intra wyżej niż 12060-12080 będzie trudno. Bliższe byłoby mi S po 12078, SL 12156 i TP 11803.
Zysk/ryzyko w Twoim planie się spina, więc pomysł się broni, choć stop wąziutki. Graj swoje.
Pobierz
źródło: nq100_30-01-2023
@maniek74: to zagranie do jutra to 15 max chyba ze mocno wejdzie … macie racje so końca tyg to sie złapie na maxa. Zamknę to i poczekam aż sie pojawi jakis bardziej sensowny trend
@Alcadent: baza m/m (o ile dobrze pamietam) za styczen jest 0.6. Imho jest duze wieksze prawdopodobienstwo ze zbija, szczegolnie ze to styczen. Ja obawialem sie grudnia i przedswiatecznego szalu zakupowego a wyniki wyszly duzo lepsze niz sie spodziewalem.
@DJ007: niestety padł w nocy ale po naszej dyskusji zmniejszyłem pozycje 4 razy wiec mała strata ;) Ogolnie po 18 dzisiaj wbiłem w trend i jestem ładnie na plus ostatnie 24h :) a od około 22.30,zagrałem S jak na razie lekko weszło :)