Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. Dlaczego osoby, które kilka dni temu masowo cisnęły Sikorskiego za szkodliwą wypowiedz zgodną z narracją rosyjskiej propagandy o checi rozbioru Ukrainy teraz milczą mimo iż Morawiecki i Fotyga wypuscili zgodne z ru propagandą wypowiedzi sugerujace podział ... Rosji? Przecież Rosja chcac uzyskać akceptację społeczeństwa dla wojny właśnie je przekonuje, że Zachód chce podzielić Rosję i walka toczy się o przetrwanie Rosji.
I co żadnego wpisu o tym nie ma. Pewnie dlatego, że na twitterku pisowskie trol konta i zaprzyjaznieni aktywisci nie nagrzali tematu.

#rosja #ukraina #polityka
  • 9
Mam pytanie. Dlaczego osoby, które kilka dni temu masowo cisnęły Sikorskiego za szkodliwą wypowiedz zgodną z narracją rosyjskiej propagandy o checi rozbioru Ukrainy teraz milczą mimo iż Morawiecki i Fotyga


@szurszur: bo jako potencjalny wyborca mam wobec nich wymagania.
Wobec pisiorów nie mam żadnych wymagań, wypierdywanie przez nich niekoherentnych bredni traktuje jak zjawisko constans, coś jak brzydką pogodę o tej porze roku.
@szurszur: tak jak w poprzednim wpisie- przez swoje lenistwo ( lub celowo) powtarzasz fejki wychodząc na idiotę.
Słowa Morawieckiego :

"Podobnie jak było to kilka miesięcy temu w kontekście MiG-ów, tak samo i jakakolwiek inna siła powietrzna będzie w uzgodnieniu z państwami NATO realizowana i ewentualnie przekazywana. Będziemy tu działali w pełnej koordynacji".

Nie ma słowa o przekazywaniu f-16.
tak jak w poprzednim wpisie- przez swoje lenistwo ( lub celowo) powtarzasz fejki wychodząc na idiotę.


@WiesniakzPowolania:

Nie ma słowa o przekazywaniu f-16.


@WiesniakzPowolania:
Na idiotę wyszedłeś Ty. Nie pisałem nic o przekazywaniu F-16 i mój wpis w ogóle nie tyczy tej wypowiedzi i nie wiem jak mogłeś tak pomyśleć. Chodzi o wypowiedzi na temat niepodległości czesci terytorium Rosji.