Wpis z mikrobloga

Popatrzyłem sobie na naszą kadrę z ostatnich meczów, kto gdzie, czy i ile gra. Dorzuciłem rozważane wcześniej powołania, subiektywnie podzieliłem piłkarzy na 6 kategorii. Jeśli ma być zmiana pokoleniowa to po odstawieniu emerytów i niegrających obecnie takie coś mi wyszło (szału nie ma):
TOP (top5 1-5):
SZCZĘSNY, Milik, Zieliński, Frankowski, Lewy,

MID (top5 środek) / Topowy zespół z niższych lig:
GRABARA, SKORUPSKI, Cash, Zalewski, Kaminski, Piątek, Szymański x2

LOW (top5: (walka o) spadek):
Wieteska, Gumny | Dawidowicz

EXT (top ekstraklasy lub przeciętny zagraniczny):
Skóraś, Świderski | Karbownik, Kownacki, Kun, Salamon, Nawrocki, Murawski, Nowak

EMERYT/SZROT liga lub tabela:
Glik, Jędrzejczyk, Grosicki, Bielik, Klich

ŁAWA/ZJAZD/KONTUZJA:
Bedn, Kiwior, Bereszyński, , Żurk, Moder

Przykładowy skład: 4-1-4-1 (akurat Zalewski i Zielu się dobrze dogadują ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Lewy
Zalewski Zielu Milik Frankowski
D.Szymański
Karbo Salamon Dawidowicz Cash
Szczęsny

ława: Skorup, Wieteska, S.Szymański, Kamiński, Pio


#mecz #reprezentacja
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FantaZy: tylko on sezon temu w Torino w ogóle nie grał, na początku tamtego już sporo, teraz widzę tak po pół meczu. Najlepszy czas w ostatnich latach miał chyba jeszcze w Sampie za Rannieriego, a dla mnie to na pewno lepsza opcja niż Krychowiak. Może i z tyłu coś zawali, ale za to potrafi grać w piłkę w odróżnieniu od emeryta z arabii.

  • Odpowiedz
@FantaZy: ciekawi mnie dlaczego ,mejweny tak pompują niektórych piłkarzy (jak Bielik, Walukiewicz, Kozłowski czy teraz Peda) i często są to młodzi, którzy są w zachodnich klubach ale nie grają tam, albo na wypożyczeniach do niższych lig i jak któryś zacznie grać nawet tam, to robią z nich zbawicieli kadry i pchają ich tam na siłę.
Teraz z d--y kompletnie słyszę o Pedzie, obrońcy z serie b xD który ma uzdrowić
  • Odpowiedz