Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy się orientujecie, ale #obowiazkowecwiczeniawojskowe to tylko preludium do tego co nastąpi po wyborach na jesieni.
Otóż wraca #zasadniczasluzbawojskowa czyli obowiązkowy pobór do wojska dla mężczyzn którzy ukończyli 18 lat.
Możecie robić screeny.

Tyle ode mnie, miłego dnia i smacznej kawusi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojsko #wojna #polska #obowiazkowasluzbawojskowa
ntdc - Nie wiem czy się orientujecie, ale #obowiazkowecwiczeniawojskowe to tylko prel...

źródło: meme3

Pobierz
  • 11
Otóż wraca #zasadniczasluzbawojskowa czyli obowiązkowy pobór do wojska dla mężczyzn którzy ukończyli 18 lat.

Możecie robić screeny.


@ntdc: pewnie nie zauważyłeś, ale Rosja zaatakowała naszego sąsiada i rosyjska propaganda wskazuje Polskę jako kolejny cel ataku. No cóż, wojny wygrywają rezerwiści...
@Bananowysorbet38: wszystkie partie w parlamencie popierają powszechne szkolenia wojskowe, nawet PO, które zawiesiło pobór zrobiło sobie z tego punkt w kampanii. Może i nie będzie to 9 miesięcy, ale coś pewnie będzie.
na państwo NATO by się rzucili? Prędzej Mołdawię a dopiero potem Estonię, jak by NATO nie reagowało.


@mac_mod: według ich przywódców i tak już walczą z całym NATO :-) A atak na państwo NATO może być, według Rosjan, takim plaskaczem na otrzeźwienie - przestańcie wspierać Ukrainę, bo sami oberwiecie. I pytanie jest, kto blefuje i kto stchórzy... Czy np. atak na taką Jesionkę to będzie wypowiedzenie wojny NATO? Lub inaczej, czy
@Nieszkodnik: siedzą u nas żołnierze amerykańscy, brytyjscy, jest batalion wielonarodowy, więc NATO zareaguje odrazu . Francusi pewnie rusza pierwsi za to co ostatnio im ruscy robią w Afryce ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to co piszesz to propaganda dla narodu, wojskowi wiedzą że byli by w czarnej d....
Otóż wraca #zasadniczasluzbawojskowa czyli obowiązkowy pobór do wojska dla mężczyzn którzy ukończyli 18 lat.


@ntdc:A w nowej ustawie zetka jest przewidziana do 35 lat. Po odwieszeniu będa mogli wziąśc w kamasze nawet w takim wieku. Zależeć będzie tylko od decyzji WKU, ok teraz to się nazywa szumnie Wojskowe Centrum Rekrutacji XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)