Wpis z mikrobloga

Ten nowy wykop ma jedną naprawdę zajebistą zaletę. Wcześniej nałogowo go czytałem wraz z komentarzami a teraz to jest tak zrypane, że jak wejdę na chwilę raz dziennie to jest święto.
  • 50
  • Odpowiedz
@damian336: identycznie, wcześniej siedzialem non stop, aż mi już głupio bylo, a teraz wejdę na minutę w ciągu dnia i już mi się nie chce tu siedziec xD co wyśta zrobili z tym portalem to ja nawet nie
  • Odpowiedz
Wcześniej nałogowo go czytałem wraz z komentarzami

myślałem, że wykop jest mi niezbędny do życia ale aktualizacja mi wyjaśniła że nie xD


@damian336: @Musiek_: myślałem tak samo jak Wy, ale aktualizacja Wykopu wyprowadziła mnie z tego błędu xD
  • Odpowiedz
@damian336: ja ten czas zacząłem marnować na tiktoku, jaki tam jest zajebisty wartościowy content to aż głowa mała. Myślałem że tam są same dupy, cycki i gówno dla dzieci, ale jak kilka dni poprzeglądasz to zaczyna pokazywac treści które wciagają na wiele godzin.
  • Odpowiedz
@damian336: Minus jest taki, że wykop miałem jako jedyny agregator newsów. Teraz bez niego, cofnąłem się do poziomu mojego starego i jego bańki informacyjnej z TVN.
13 lat było dobrze, to musieli zrobić lepiej i zjeabać wszystko.
  • Odpowiedz
@widme: mam to samo. Zniechęca to, że powiadomienie odsyła do znaleziska a nie komentarza.. i teraz szukaj gdzie tam ktoś do Ciebie napisał. To strony sprzed 15 lat miały lepszą funkcjonalność :) Także nie odpisuj bo nie będę tego szukał :)
  • Odpowiedz