Wpis z mikrobloga

#metal #industrial #industrialmetal (czemu do #!$%@? nie działa autouzupełnianie i nie widać popularności tagów przy ich wpisywaniu?!!)
#cultowe (1058/1000)

Pain - Shut Your Mouth z płyty Nothing Remains the Same (2002)

Metal industrialny szczególnie do mnie nigdy nie przemawiał, ale paradoksalnie jakiś numetalowy vibe tej płyty zatrzymał mnie przy niej swego czasu :D była przebojowa na swój sposób.

PS. ciągnę tag bez przekonania. Ludzie, przecież tu nikogo nie ma. Na Wasze (tych co zostali) szczęście, ten tag jest średnio-przenaszalny w tej formie w inne miejsce internetu ;)

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #metal #industrial #industrialmetal (czemu do #!$%@? nie działa autouzup...
  • 7
@cult_of_luna: panie pisz pan! Co najmniej 6 nowych zespołów nalogowo zagościło na mojej playliście o których bym bez ciebie nie usłyszał. Tagi są #!$%@?, nie ma powiadomien, jak piszesz to nikt nic nie wie chyba że sam się zainteresuje, że może kompan co napisał.

#!$%@?ństwo typowo PiSowskie z tym nędznym portalem ale dzięki takim jak ty można nadal coś wartościowego ogarniać :)