Wpis z mikrobloga

Ja tam bym kręcił inbę na główną z płomieniem i nagraniem tego cyrku, bo to jest niedorzeczne. Psy wpadają na chatę całą ekipą do jednej starej baby i z jej mieszkania ją wyprowadzają w kajdankach. Przecież to jest niepojęte. To jak się można czuć bezpiecznie w swoim mieszkaniu jak aparat państwowy bez powodu może Cię z niego siłą wyciągnąć.
Kręcić inbę, a nie #!$%@?, że to Tucznik to gut gut. Tu chodzi o sytuację a nie komu to zrobili.
Bo w tym czasie mogą cię na ulicy nożem #!$%@?ć i policji nie ma, a patałachy po melinach jeżdżą zawijać ludzi bez powodu, którzy nic nie robią złego.
#danielmagical
  • 16
@dawig123: dlatego nigdy nie zrozumiecie jak to jest dopóki sami się nie zatrudniacie do policji i zobaczycie to z drugiej strony. Zatrzymywanie za darmo żuli?, A myślisz że kto będzie dołki opłacał i pilnował całą noc w PDOZ. Co wy możecie wiedzieć jedynie co umiecie to pisać na klawiaturze :⁠-⁠D
@hover1995: nie zatrudnie sie nigdy w policji bo mam minimalna doze honoru wiec nie bede psem w czasach w ktorych kazdy im pluje pod nogi, wiec nie odczuwam potrzeby wiedzieć jak to jest być po 2 stronie, argument na poziomie "chlalbys 30 lat to bys zobaczyl jak to jest być Mariuszem ". Nie, nie znize sie do dna jakim jest policja wiec nie muszę stawiać się po 2 stronie zeby ocenic
@dawig123: no i dlatego nie masz żadnej wiedzy, jesteś typowym czatowcem u magikala. Później przychodzą tacy znawcy i zdziwieni, że jednak czat nie miał racji. Fakt jest wiele osób co #!$%@? jak w każdym zawodzie, ale takie wysrywy że nielegalnie zatrzymana to szkoda gadać. Niech złoża skargę, zobaczymy jakie będzie zdziwienie jak wyszło że zatrzymanie było zasadne i legalne. Mówi ci to osoba, która zna się na tym temacie i gwarantuje
@hover1995: Mało mnie obchodzi to, czy to bylo zgodne z prawem, szarpanie menelicy w podeszłym wieku we własnym salonie jest po prostu zalosne ale czego sie spodziewac po psinach? Mieszkam kolo stadionu klubu na który co tydzien przychodzi 4/5 tysiecy ludzi, mnie to nie interesuje ale zawsze sie zastanawialem czemu te 70 kilowe bestir nagle sa takie spokojne? Nie skuwaja kibiców z piwem idących przez park i wykrzykujacych wulgarne hasla? Czyzbyscie