Wpis z mikrobloga

Historia Polski wg Hitlera

Wołam osoby, które mnie obserwują.
Być może uznają Państwo materiał za godny uwagi:

https://wykop.pl/link/6999115/historia-polski-wedlug-hitlera

Film pokazuje jak w 1939 Niemcy widzieli wojnę z Polską na podstawie rzadkich wypowiedzi Hitlera i propagandy niemieckiej.

#mikroreklama #historia #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #historiapolski #rosja #hitler #polska #gruparatowaniapoziomu
historiaw5minut - Historia Polski wg Hitlera

Wołam osoby, które mnie obserwują.
Być ...

źródło: _MINIHITA

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@historiaw5minut
Skorzystam z okazji, mógłbyś poprawić jakość języka w swoich materiałach? Błędy typu "okres czasu", "za wyjątkiem" "jakiś" zamiast "jakichś" czy złe odmiany wyrazów (końcówki) strasznie ograniczają odbiór Twoich materiałów jako profesjonalnych i rzetelnych. Jak mam ufać, że informacje zawarte w materiale są dobre i rzetelne jeśli twórca nawet nie potrafi sprawdzić swojego skryptu pod kątem błędów językowych? Niemniej życzę sukcesów bo tematy masz fajne :)
  • Odpowiedz
@historiaw5minut: Obejrzałem. Fajny pomysł. Mam jednak dwie uwagi.

Po pierwsze ciężko się słucha tego komentarza do filmu, mówisz w taki "męczący" sposób. Materiały w filmie obroniły by się same, wystarczyło ich dobre sklejenie i komentarz byłby niepotrzebny.

Po drugie ciągłe porównania do bieżącej polityki moim zdaniem są niepotrzebne, jeśli miał to być materiał historyczny, a nie opiniotwórczy. Lepiej dać widzowi przemyśleć sprawę samemu, jeżeli będzie chciał, niż na siłę wciskać współczesność
  • Odpowiedz